Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Прийом шкільних груп у Львові. Тури для школярів

Солодкий тур для дітей

Ви познайомитеся з самими цікавими Львівськими кав'ярнями та кондитерськими, відвідайте знамениту Майстерню шоколаду, ну і, звичайно ж, прогуляєтеся по середньовічних вуличках цього міста і доторкнетеся до його історії.

Тури для школярів

   

   Компанія Бі Тревел пропонує школярам у супроводі дорослих приїхати до Львова на канікули. Тури для шкільних груп включають спеціально розроблені маршрути та програми. Наприклад, якщо перша половина дня може бути зайнята походом по міських пам'ятників або музеям, після обіду в ресторані з доброю репутацією дітей можна відвезти в аква парк. Вдале поєднання пізнавальних екскурсійних програм з розважальними заходами робить тури для школярів на час канікул відмінним способом відпочити і збагатити свій духовний багаж. Замовляйте тури для шкільних груп заздалегідь, щоб у менеджерів Бі Тревел була можливість замовити для вас кращі готелі та розробити програми екскурсій і відпочинку.

   Екскурсії для шкільних груп на сайті компанії Бі Тревел бажано замовляти завчасно, задовго до настання канікул. І справа не тільки в тому, що раннє бронювання турів до Львова для груп школярів обійдеться вам дешевше. Просто під час шкільних вакацій приїхати до Львова прагнуть дуже багато, і можуть виникнути складнощі з організацією поселення в кращий готель, замовлення автобуса для екскурсій, бронювання вільного часу в аква парку для шкільних груп. Якщо ви хочете, щоб ваші діти провели шкільні канікули весело і пізнавально, комфортно і різноманітно, бронюйте тури до Львова для груп заздалегідь.

   Компанія Бі Тревел пропонує послуги в організації відпочинку для школярів у Львові. У програму туру входить не тільки прийом шкільних груп у Львові на залізничному вокзалі або в аеропорту, а й організація проживання у готелі або приватних апартаментах, складання програми розваг та оглядових екскурсій. Крім того, послуги в організації відпочинку для школярів можуть включати супровід індивідуального гіда, і, якщо потрібно, перекладача. Індивідуальний екскурсовод розповість дітям про історію міста - стародавньої та сучасної - на рівні, доступною їх розумінню, покаже найцікавіші для школярів місця у Львові, запросить на екскурсію в підземелля або до середньовічних замків.