Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Школярам та студентам:

Відпочинок у Львові на Травневі свята. Травневі тури у Львів

Добрі сни старовинного міста

Львів - Олесько - Почаїв - Львів

Травневі свята у Львові

5 днів. Всі туристичні місця включені!

Три дні, три різні враження ...
Бі Тревел рекомендує

Тури на травневі свята у Львові

   

   Після новорічних святкувань найбільш затребуваними є травневі тури до Львова, тому що знову видається кілька вихідних днів, а львівська маївка завжди буває дуже насиченою та цікавою. На травневі свята у Львові проходить фестиваль «Флюгери Львова» та ярмарок « Львів - столиця ремесел», в цей час відзначають День Батяра і День міста. А крім цього, Львів на травневі свята стає таким надзвичайно красивим, що приїхати сюди варто вже потім, щоб просто погуляти по його зеленим вулицями і подихати повітрям давнини і вічної молодості самого європейського міста України.

    Варто бути готовими до того, що відпочинок на травневі свята у Львові буде дуже активним. Захочеться познайомитися з легендарними львівськими батярами, з мистецтвом міських майстрів (художників, пивоварів, сироварів, гончарів, зброярів ), оцінити новітні джазові тренди. А на День міста ви не зможете пропустити яскраві ігри, театралізовані постановки і великий святковий парад - карнавал. І екскурсійні програми під час відпочинку у Львові на травневі свята не стають менш привабливими. Оскільки саме в ці дні в місті спостерігається наплив туристів, охочим побачити яскравий калейдоскоп найрізноманітніших подій слід користуватися раннім бронюванням турів на травневі свята до Львова. У цьому випадку турагентство «Бі Тревел » зможе забезпечити вам комфортне проживання, повноцінне харчування, відмінні розважальну та екскурсійну програми, а також надати інші послуги.

Травневі тури до Львова

   Не лінуйтеся, не йдіть битим шляхом, відправляючись на традиційний шашлик за місто з настанням тепла, а вирушайте до Львова на травневі свята! Тут ви зможете не тільки отримати задоволення гурмана, пов'язане з приготуванням м'яса на відкритому вогні, а й попутно ввібрати в себе масу емоцій від прекрасної архітектури, пам'яток історії, цікавих екскурсій, стильних кав'ярень і справжнього шоколаду в них. Травневі тури до Львова дають можливість вам першим відчути настання літа, відкрити сезон відпусток, отримати радість від поїздки, яка не вимірюється ніякої валютою світу.

Тури на травневі свята у Львів
Тури на травневі свята у Львів

   Тури на травневі свята у Львові організовує з притаманним йому почуттям смаку турагентство Бі Тревел для тих, хто не бажає зустріти чергову весну традиційно - перед «комп'ютером» на дивані. Травневі свята у Львові - це фонтан емоцій від міських парків, що стоять у цвіту; це - можливість доторкнутися до давньої історії міста; це - право «відклацати» сотні прекрасних фотографій старовинної архітектури; це - незабутній настрій, відчуття свята, феєрія вражень.

Відпочинок на травневі свята у Львові

   Всі ми з радістю чекаємо першого потепління після затяжної зими. Тому відпочинок на травневі свята у Львові може стати подвійною удачею: ви зустрінете весняне тепло в прекрасному місті і потрапите на традиційний фестиваль. Складаючись з декількох вихідних, святкові дні можуть перетворитися на тиждень незабутнього відпочинку у Львові на травневі. Ви отримаєте море задоволення від квітучих каштанів, цікавих екскурсій, від відвідування кращих кав'ярень міста, польоту на повітряній кулі, спуску в підземелля і поїздки по навколишніх замках.