Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Замовити для груп. Тематичні екскурсії по Львову

Знайомтесь Львів !

Це старовинне місто-музей, де збуваються найзаповітніші мрії.

Бі Тревел рекомендує
Містичні історії старого Львова

Це місто, яке ми любимо за те, що ніколи не знаємо його до кінця. За те, що кожного разу відкриваємо шось цікаве і невідоме.

   

    Як відомо, спільні поїздки зближують колективи і дорослих, і дітей. Тому подорож всім класом до Львова на канікули буде для ваших дітей не тільки радісною подією, але і послужить зміцненню дисципліни і єдності в колективі. У туристичному агентстві Бі Тревел ви можете замовити тематичні екскурсії для школярів, причому проведуть їх співробітники компанії - корінні львів'яни, які знають і люблять своє місто, як ніхто інший. Розробка тематичної екскурсії може бути проведена відповідно до ваших побажань і уподобань. Це може бути оглядова екскурсія містом або виїзд за місто з відвідуванням старовинних лицарських замків. Спеціально розроблені з урахуванням віку дітей приватні екскурсії Львовом будуть цікаві маленьким гостям, не втомлять їх великою кількістю інформації в цифрах і датах і дозволять отримати задоволення від першого знайомства зі Львовом.

    Для дружніх компаній школярів та дорослих пропонується захоплююча подорож Золотим кільцем стародавнього Лемберга: ви можете не тільки замовити екскурсію замками Львова, а й подбати, щоб у цій поїздці вас супроводжував гід-перекладач в разі потреби, адже гостями міста бувають туристи з різних країн. Прекрасний Свіржський замок, таємничий і похмурий Підгорецький, розташований серед зеленого парку Золочівський і найстаріший Олеський замок - всі вони зберігають свої таємниці і мають цікаву історію.

Тематичні екскурсії по Львову
Тематичні екскурсії по Львову

    На сайті Бі Тревел ви можете замовити автобусну екскурсію Львовом: такий вид знайомства з містом дасть вам можливість побачити більше пам'ятників архітектури та історії за обмежений час. Крім традиційних оглядових екскурсій, можна замовити екскурсію Львовом вночі. Ця поїздка у світлі місяця, зірок і ліхтарів залишить у туристів надзвичайно яскраві враження, а любителі нічної зйомки зможуть привезти унікальні фотографії: нічний Львів прекрасний і таємничий, благородний і загадковий, казково красивий і ефектний. Для туристів із сусідніх країн, які не володіють повною мірою українською мовою, тематичні екскурсії Львовом можуть бути організовані на тій мові, яка зрозуміла гостю. При бронюванні туру на Бі Тревел не забудьте вказати необхідність послуги гіда-перекладача, і вам буде забезпечений найбільш цікавий і якісний відпочинок в столиці стародавньої Галичини. Для груп та індивідуальних туристів, для дорослих і дітей, для сімей та романтичних пар Львів відкриває свої двері і пропонує тишу парків, урочисту тишу соборів і нестримні веселощі фестивалів. Якщо ви хочете пізнати краще молодий і старий Львів, замовлення екскурсій вам доступне в будь-який час доби на сайті туристичного агентства Бі Тревел. Телефонуйте, вам завжди раді!