Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Школярам та студентам:

Вільні екскурсоводи у Львові. Список гідів

Австрійський Львів

Завдяки нашій екскурсії ви зможете представити себе і звичайним львівським міщанином того часу, і видатним правителем Австрії.

Бі Тревел рекомендує
Пивна екскурсія

Ви побачите Львівську пивоварню, Музей пивоваріння, відкритий в день 290-ї річниці з дня заснування пивоварні, львівський пивний трамвайчик.

   

    Вирішивши провести відмінний відпочинок і познайомитися з дивовижним і неповторним місцем, вирушайте до столиці Західної України, славного міста, заснованому в далекому тринадцятому столітті. Тут є, на що подивитися, і це не просто красиві слова. Екскурсовод-перекладач у Львові повідає його історію і розповість маловідомі факти на мові,зрозумілій всім. Навіщо потрібен гід? Перед відправкою в український Відень (а саме так нерідко називають місто) потрібно трохи вивчити інформацію про нього і скласти приблизний маршрут знайомства з ним. Як варіант - вивчити список екскурсоводів Львова та замовити послуги одного з них. Вибір маршруту також можна доручити гідові, розповівши про те, що ви очікуєте від подорожі, і які об'єкти вас цікавлять в першу чергу. Навіщо вдаватися до послуг бюро екскурсоводів Львова, якщо в інтернеті є маса інформації про столицю Галичини? Та й путівники завжди є у продажу на залізничному, автобусному або повітряному вокзалі стародавнього міста. Та тому, що тільки закоханий у Львів атестований екскурсовод зможе так розповісти про нього, як ніхто інший. Він розповість історію кожного камінчика, кожного клаптика землі, кожного пам'ятника так, що вам захочеться слухати і слухати, повернутися сюди ще не один раз. Туристичні маршрути Асоціація екскурсоводів Львова пропонує надзвичайно цікаві маршрути, супроводжувані розповідями професійних гідів. Вони можуть включати в себе історичні пам'ятники, яких у древньому граді незліченна кількість. Вся центральна частина старого міста охороняється ЮНЕСКО як світова спадщина. Але вільні екскурсоводи відведуть вас в місця, які не так відомі туристам, але дуже привабливі в їхніх очах. А ще - організовують веселі квести. Екскурсоводний путівник по Львову обов'язково повідає гостям міста про його музеї. Їх тут діє близько сорока і деякі з них дійсно унікальні. Не дарма населений пункт називають містом-музеєм. А ще екскурсовод по місту Львів може повести мандрівників на один із найдавніших в Україні завод пива, шоколаду, покаже храми і костели, палаци і, звичайно ж, Високий замок. Тут все ще можна пройтися по мощеній сотні років тому бруківці, звірити годинники з древнім механізмом на ратуші, випити запашної кави зі здобної випічкою і оглянути місто з висоти пташиного польоту.