Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Пішохідні маршрути по Львову самостійно

   

Як приїхати самостійно до Львова
Автобус, поїзд або літак - ось три варіанти приїхати до Львова для самостійного туриста. Автобуси приходять на автостанції; потяги прибувають на два вокзали: Головний і Приміський; аеропорт в місті міжнародний. Ціни квитків на кожен вид транспорту доступні для більшості туристів. Від кожної точки прибуття туриста в центральну частину міста, де зібрані головні визначні пам'ятки, постійно курсує міський транспорт і плата за проїзд в ньому по кишені кожному.
Прогулянкові маршрути по Львову
Опинившись на вулицях Львова, Ви захочете його вивчити повністю. Швидко подивитися на нього за один день можна найнявши авто в прокат. А піша прогулянка займе кілька днів. Самостійні маршрути по Львову треба складати заздалегідь. Атмосфера міста відрізняється в різний час доби: рано вранці вас зустрінуть сонні і спокійні вулички, ближче до полудня населення і туристи копошаться, як бджілка, а ввечері настає час відпочинку. Зимовий Львів кличе погрітися в затишних кафешках і ресторанчиках. Навесні він скидає теплу ковдру, підставляє даху під промінчики сонця і слухає весняну крапель, дивиться на народження нового життя. Літнє місто, як пустотливий малюк, веселиться на всю, а восени - закутується в теплий плед кольору осіннього листя, і з наближенням заходу смакує каву і шоколад, пахне виноградом і слухає неквапливий шепіт дрібного дощу. І кожен раз розповідає нову казку або стару легенду.
Почніть свої прогулянкові маршрути з Ратуші. У ній є Туристичний інформаційний центр, де Вам безкоштовно буде дана паперова карта міста з відмітками про всі визначні пам'ятки і ілюстрований маленький путівник. Це перша допомога для самостійного туриста, захотів обійтися без екскурсовода.
Пішохідні маршрути по Львову самостійно зазвичай проходять через старе місто. Відвідування безлічі культових, релігійних і культурних споруд займе до 80% Вашого часу. Підземне місто розповість свої легенди. Смачна сторона Леополіса сприятливо вплине на поведінку Вашого шлунка. Такі змішаного типу туристичні прогулянки у Львові - найкращий спосіб запам'ятати його різним.
Для дітей і дорослих
Місто-казка для дітей буде асоціюватися з солодким і веселим через відвідування ними, наприклад, солодких майстер-класів, а для дорослих Львів - місто левів, бруківки і "кам'яної пісні". Місто покаже всім своїм гостям без гіда свою містику, любов і радість. Приїжджайте подивитися визначні пам'ятки Львова і стати на час його частиною! Успіхів!