Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Пішохідні екскурсії по Львову самостійно

   

Львів - цікаве місто, а чітко розпланована прогулянка часто-густо не передбачає і зайвої хвилинки. Самостійні екскурсії по Львову - прекрасний спосіб розглянути, помацати, спробувати, зробити щось цікаве довше. У цьому випадку все залежить тільки від Вас, ваших бажань і часу, яке готові виділити. Щоб подивитися визначні пам'ятки Львова все за одну поїздку, знадобиться не один і не два дні, навіть тижні може виявитися мало. Адже з кожним привабливим для туристів місцем пов'язана легенда, і не одна, і Вам обов'язково захочеться її дізнатися.
Пішохідні екскурсії по Львову самостійно - це можливість спокійно побачити шматочки Європи, не перетинаючи кордон України. Тут багато палаців, соборів, церков, монастирів, кам'яниць в різних архітектурних стилях. Кав'ярні, шоколадні майстерні, банки, аптеки та інші заклади майстерно вписані в загальний вигляд будівлі, в якому розміщені (це обов'язкова умова від міської ради для бізнесу). Леополіс - зручне місто для самостійного туриста: тут розглядати, а поруч, якщо-що, поїсти і смакувати свіжозавареною кавою.
Туристичні прогулянки у Львові без гіда або без екскурсовода - цікаве заняття. Щоб легше з ним справитися, Вам знадобляться карта або путівник. Першу можна купити в кожному газетному кіоску, як і друковані путівники в книжкових магазинах. У місті безліч вільних точок Wi-Fi і вони покривають практично все місто. Так при наявності телефону у Вас буде доступ до електронних карт і безлічі докладної інформації про визначні пам'ятки міста. Якщо любите живе спілкування, то жителі з радістю допоможуть Вам. Але перед тим, як відправиться в самостійну туристичну екскурсію-прогулянку до Львова, радимо скласти список пунктів відвідування або зв'язатися з нами, і ми допоможемо вибрати найцікавіші місця туристичної мекки Західної України ..
Львів однаково відкритий як для дорослих, так і для дітей. Він любить приймати гостей і порадує кожного не тільки смаколиками та розвагами, а й врахує вікову категорію самостійного туриста. Ви ніколи не почуєте від дитини "Мені нудно!" Якщо тільки не плануєте відвідувати одні тільки музеї. Тут вже навіть літня людина так скаже. Просто подивитися визначні пам'ятки Львова в пішохідній екскурсії самостійно не вийде. Місто буде відволікати ароматами і секретами, вабити вивісками, закритими брамами і внутрішніми двориками.
Приємною Вам втоми, самостійні туристи, і вдалою екскурсії!