Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Поїхати у Львів самостійно

   

Багато з нас подорожують без допомоги турфірми або турагентства. Самостійні пригоди приносять велику кількість позитивних емоцій. Львів - місто, де основні історичні та вражаючі пам'ятки знаходяться досить близько одна від одної. Є кілька способів зробити так, щоб самостійна поїздка без туру до Львова була легкою і цікавою.
Самостійні екскурсії та маршрути по місту
• Міські трамваї. Всі львівські трамваї курсують через центральну частину, насичену історичними цінностями. Прямо з Головного залізничного вокзалу по маршруту трамвая №1 можна побачити Костел Святих Ольги і Єлизавети в неоготичному стилі, університет "Львівська Політехніка", Львівський палац мистецтв, Палац Потоцьких та інші шедеври архітектури (всього розкривати не будемо - залишимо таємницю). Всього лише пересідаючи з одного трамвая на інший, Ви зможете побачити практично все старе місто і Сихів.
• Міські маршрутки і тролейбуси. Це теж хороший спосіб влаштувати собі самостійну екскурсію для дорослих, тому що в ньому завжди повно народу. Цим транспортом можна добратися в будь-яку точку міста.
• З гугл-картами, як путівниками, і смартфоном самостійна екскурсія та маршрути по Львову будуть безпроблемними. Своєчасну інформацію про актуальну точку вашого перебування забезпечить всюдисущий Wi-Fi. З його допомогою ви дізнаєтеся, як і чим добратися на Личаків, наприклад. Таким чином Ви можете організувати прогулянку для дітей, а не тільки собі.
• Подивитися пам'ятки Львова можна за допомогою загальнодоступних інтернет-путівників без турфірми. Багато з них розповідають про знакові місцях Львова та пропонують способи дістатися до них.
Самостійно і цікаво!
Поїхати до Львова самостійно можна автобусом, поїздом або літаком. У першому випадку - це комфортно і швидко, у другому - це комфортно і довше. Другий варіант частіше вибирають мандрівники з дітьми. Третій спосіб поки доступний не для всіх через відсутність аеропортів в більшості міст і свою дорожнечу авіаквитків, але він - найшвидший.
Щоб поїздка до Львова самостійно вдалася на славу і Ви привезли багато позитиву, сплануйте все заздалегідь, а ми будемо раді Вам допомогти. Вдалого самостійного перегляду пам'яток Львова!