Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Розміщення груп у Львові. Поселення і виїзд з готелю

Вас може це зацікавити:

   

   Гості Львова, які приїжджають по туристичних путівках від Бі Тревел, можуть розраховувати на максимальну ступінь комфорту обслуговування, починаючи від зустрічі на вокзалі і закінчуючи наданням послуг індивідуального гіда. Обслуговування груп у Львові розпочинається із зустрічі в аеропорту чи на вокзалі: співробітники Бі Тревел вітають своїх гостей на пероні, а у разі прибуття в місто групи на своєму автобусі - в заздалегідь обумовленому місці. Під час поселення в готель і розміщення групи туристів представники туристичного агентства знаходяться разом зі своїми гостями. Як правило, поселення для груп у Львові відбувається після 14.00; до цього часу свій багаж туристи можуть залишити в камері зберігання, а деякі готелі та хостели також не заперечують проти можливості доглянути за речами своїх клієнтів до моменту їх безпосереднього заселення.

    Для того, щоб поселення у Львові в обраний вами готель пройшло «гладко», рекомендується вчасно прибути в місто в день початку туру і дотримуватися домовленостей з туристичним агентством. Якщо ви плануєте групову поїздку до Львова, наприклад, класом під час зимових канікул, слід заздалегідь обговорити з менеджерами Бі Тревел можливість поселення великих груп, адже найчастіше діти або колеги хочуть оселитися в готелі в сусідніх номерах.

Розміщення груп у Львові
Розміщення груп у Львові

    Розміщення груп у Львові може бути організовано за більш або менш бюджетним варіантом. Для тих, хто готовий жертвувати комфортом заради економії, можна забронювати хостел. Найчастіше саме хостели використовуються для поселення шкільних та студентських груп, що віддають перевагу проживанню в «тісноті, та не в образі» і при цьому недорого. А бажаючі відпочивати з комфортом будуть поселені в готелях 5* в центрі Львова, де ексклюзивні умови в номерах диктують їх вартість. Одним словом, поселення туристів у Львові можливо в різноманітних варіантах і комбінаціях, головне, обумовити свої побажання заздалегідь. Як правило, день поселення та виїзду з готелю вважається за один день, але при цьому вибратися з готелю потрібно до 12 годин дня, а ось заселитися не раніше 14.00. В загальному, процедура зустрічі-поселення-виселення з готелю вже давно відпрацьована і її організація не є складною ні для приїжджих, ні для зустрічаючих їх представників Бі Тревел.