Завантаження ...

  • Ігри квести для детей
  • Різноманітні майстер-класи
  • Тури для груп дітей
  • Виготовлення піци
Туристи у Львові

Переглянути інші

Школярам та студентам:

Відпочинок та розваги для дітей у Львові.

   

    Подарувати дітям казку та багато нових вражень, зробити для них приємні несподіванки дуже простце можливо зробити батькам завдяки відпочинку та виїздам маленьких дітей по Львову та усій Львівській області. Нові місця, досі небачені і невідомі дітям стануть для них цікавим та пізнавальним відкриттям, джерелом унікальних знань про рідний край. Спеціально розроблені екскурсії для дітей з використанням легенд, оповідань, дитячих віршів та загадок, різноманітних цікавинок допоможуть дітям різного віку дізнатись якомога більше, а найголовніше у доступній формі про історію, побут та життя людей, архітектуру, природу західного регіону.

Метою таких екскурсій для дітей, незалежно від віку, є виховання у юних львів’ян та жителів області таких позитивних та важливих рис як допитливість, зацікавленість, любов до рідного краю, а також розвивати гостре мислення, пам’ять та уяву. Львів та Львівська область - це величезний, неоціненний скарб України, який потрібно пізнавати ще змалку, особливо у дитячому віці, а тому таким чином розвивати та прищеплювати любов до рідного краю.

    Одним із унікальних варіантів для батьків – подарувати відпочинок для дітей у Львові – це подарувати їм можливість взяти участь у груповому відпочинку. У дружньому дитячому колективі дитина, незалежно від віку буде почувати себе комфортно. Груповий відпочинок з дітьми – це чудовий спосіб відпочинку дитини, а провести груповий захід з дітьми – прекрасна можливість показати дітям історію, культуру та побут рідного краю, адже Львів та Львівська область – величезна скарбниця нації. Спеціально для дітей у Львові є нагода взяти участь у груповому відпочинку, адже відпочинок та розваги для дітей принесуть радість, нові емоції, а найголовніше стануть пізнавальними та корисними.

    Ми пропонуємо відпочинок Вашим дітям, Львів та область, а також західний регіон та Карпати – це місця де зручно відпочивати з дітьми. Чудодійне, чисте повітря Українських Карпат, гірська місцевість, пологі спуски, унікальні пам’ятки українських гір та всієї Західної України є одними із найбільш незабутніх місць для групового відпочинку, особливо для дітей. Подорожувати з іншими дітьми, відчувати дружню атмосферу великої хорошої компанії однолітків, а також пізнавати все нові та нові цікаві місця Львова, всієї області та західного регіону, українських Карпат – це варте уваги.