Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Набридло читати? Перегляньте відео
94% груп рекомендують Бі Тревел

Рейтинг туроператорів Львова. У 3 найкращих входить

Вас може це зацікавити:

  Зараз стало модним оцінювати роботу підприємства, компанії, фірми і окремо взятого підприємця, виходячи з рейтингу. Туроператори також класифікуються за кількістю обслуговуваних на рік клієнтів, по терміну « життя» і роботи на ринку, за кількістю офіційних нагород і регалій, і , звичайно ж, по тому, як часто і в якому контексті згадують конкретну турфірму клієнти - туристи , які користувалися послугами компанії.

   З цієї точки зору агентство Бі Тревел може пишатися: клієнти не скупляться на похвали надійної компанії, і турфірма входить до рейтингу 5 кращих операторів Львова. Будь-яка пошукова система видає на перших сторінках при пошуку найбільш надійних туристичних компаній Львова саме Бі Тревел, а відгуки туристів свідчать про те, що сумлінність і ввічливість менеджерів компанії - це стиль роботи і фірмовий знак турагентства. У рейтингу кращих операторів Бі Тревел займає почесне третє місце, але, зрозуміло, цей показник не є константою і залежить від того, хто і як проводив ранжування.

  Як би там не було, офіційні нагороди - дипломи, подяки та сертифікати - це серйозний критерій компанії, впевнено стоїть на ногах, розвивається швидкими темпами, що набирає обертів і утримує не перший рік свої лідируючі позиції. Жива роботи, щоденна праця, порядність щодо клієнтів і партнерів зробили Бі Тревел поважною туристичною компанією, відомою не тільки у Львові , а й за межами країни. Адже прийом іноземців також входить у сферу компетенції туристичної компанії, а це - ще один великий плюс. Рейтинг туроператорів Львова - поняття досить відносне. Щоб зробити самому висновок про те, чи варто надалі пов'язувати свої плани з Бі Тревел , потрібно хоча б один раз скористатися послугами туроператора.