Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Регулярні поїздки до Львова. Виїзди по п'ятницях і суботах

   

   Думаєте, чим зайнятися на осінніх або зимових канікулах? Збирайтеся до Львова, тим більше, що для туристів із вашого міста регулярно організовується екскурсійний автобусний тур до Львова на вихідні та свята. Не відкладайте рішення в «довгий ящик», заходьте на сайт компанії Бі Тревел і вибирайте будь-який тур. А їх тут - величезна кількість! Ви можете вибрати збірні тури та екскурсії: регулярний рейс до Львова привезе вас в потрібний час, а менеджери Бі Тревел зустрінуть у вказаному місці і допоможуть з поселенням у готель. Для вас пропонується можливість замовити пішохідні тури або автобусні: і ті, і інші мають масу переваг, їх не можна порівнювати, і тільки від вас залежить, який вид знайомства з древньою столицею Галичини ви виберете.

   Регулярні виїзди щоп’ятниці у Львів дозволяють забронювати екскурсійні прогулянки на вихідні. За декілька днів, за умови правильно планування, наявності хорошого гіда, а, якщо треба, то і перекладача, у Львові можна побачити стільки чудових місць! Для гостей міста туристичне агентство Бі Тревел пропонує найбільш гнучкі умови бронювання турів: гарячі тури і раннє бронювання приваблюють своєю ціною, а сервіс Бі Тревел - своєю люб'язністю і відмінною якістю. Якщо ви не можете присвятити поїздці в старий Лемберг декілька днів, вам пропонується використовувати «з толком, з відчуттям, з розстановкою» хоча б один вихідний день.

Регулярні тури до Львова
Регулярні тури до Львова

   Регулярні виїзди щосуботи з нічним переїздом дозволять вам вже з ранку в неділю вирушити на оглядову екскурсію містом і побувати на Ринковій площі, піднятися на Ратушу, пройти парком Високий Замок, помилуватися соборами і площами, поласувати шоколадом в Львівській майстерні шоколаду і випити чашку ароматної кави. Хіба поганий вихідний можна подарувати собі, якщо використовувати можливість регулярного виїзду до Львова автобусом або поїздом?! Для груп туристів і компаній (шкільних класів, співробітників однієї фірми, компанії друзів) туристичне агентство Бі Тревел пропонує регулярні поїздки до Львова і спеціально розроблену програму відпочинку. Ви можете замовити послуги індивідуального екскурсовода в компанії Бі Тревел, і тоді ваша поїздка буде незабутньою! Для тих, хто хотів би подорожувати самостійно, регулярні тури до Львова допоможуть дістатися в будь-який сезон і день тижня, а послуги Бі Тревел - провести час з максимальною користю для душі.