Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Bee Travel

Квестоподібні ігри у Львові. Пішохідний квест по Львову

   

    Немає нічого кращого за казкові подорожі, нові міста і країни, красиві пейзажі, вулички, архітектурні споруди, будинки, старовинні пам'ятники і безліч відчуттів та емоцій від побаченого. Звичайно, кожен любитель подорожувати і дізнаватися щось нове прекрасно знає цю радість і нові знання про нове місто. Всі хто мріють відвідати Львів давно знають про багату історію міста, красиву архітектуру і невимовну красу міста. Бажаючі провести час весело й водночас дуже винахідливо і пізнавально, можуть спробувати щось цікаве. Наприклад, є унікальний варіант, надається кaртa Львова для гри в квест. Такі квест завдання у Львові - це своєрідна екскурсія по місту, по старовинних вуличках, паркам, цікавих місцях, історичних пунктах і можливість відвідати невідомі пункти Львова або навіть пройти квест, де потрібно бігати по Львову.

   За допомогою смартфона або планшета легко грати будь-який квест, потрібно вибирати вподобаний маршрут або пропонувати власний цікавий і новий квест. Квестоорієнтовані ігри у Львові припадуть до смаку як дорослим так і дітям, адже кожен квест по своєму унікальний і непередбачуваний, у формі запитань, загадок, головоломок та ігор кожен бажаючий може побродити по вуличках Львова та відвідати різні красиві місця. Пішохідний квест по Львову буде відмінною можливістю побувати в самому серці Львова, в тих місцях, де Ви ще не були і побачити місто по-новому, з іншого невідомої сторони.

Пішохідні екскурсії та міські квести для дітей

Подорожі завжди обіцяють море нових позитивних емоцій і вражень. Хто ж не мріяв, вирушаючи у відпустку або на вікенд в інше місто, потрапити в казку? І як приємно, коли очікування виправдовуються. Вибираючи пунктом призначення Львів, кожен турист і мандрівник знає, що не помилиться. Розважальна пішохідна мандрівка по Львову на кшталт паломництву, адже щодня сюди стікаються натовпи туристів, щоб помилуватися на його красу і зануритися в атмосферу затишку, що панує в місті. У Львові ви знайдете безліч архітектурних пам'яток і визначних пам'ятників, музеїв, театрів і просто цікавих туристичних локацій. Але допомогти зробити знайомство з містом більш цікавим можуть екскурсії та квести від центру міста. Львів бере свій початок від міської ратуші. Звідти і потрібно починати більш близьке знайомство з цим дивовижним містом. Безліч легенд і таємниць зберігається в «місті лева». І яке задоволення розкрити їх всі, граючи в оригінальні та пізнавальні квести! Тільки уявіть, ви ходите по вулицях, милуєтеся красою міста, розгадуючи при цьому цікаві головоломки і загадки. Ну чим не дивна пригода?
На сайті туристичного агентства Bee Travel ви зможете підібрати для себе цікаві квести, а так само пішохідні екскурсії та міські квести для дітей. Така пригода не залишить байдужим жодного туриста. Проведіть час з користю і залишайтеся в тонусі, адже квест заряджає енергією і позитивом.
Ми проводимо регулярні квести без вихідних, при будь-якій погоді і в будь-який зручний для вас час. Відкрийте в собі шукача пригод разом з Bee Travel!