Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Путівник по Львову. По місту і околицях. Велика база

Пивна екскурсія

Ви побачите Львівську пивоварню, Музей пивоваріння, відкритий в день 290-ї річниці з дня заснування пивоварні, львівський пивний трамвайчик.

Історія міста «нетверезими очима»

Дізнайтеся місто зсередини-відвідайте найбільш резонансні ресторації нашого міста!

По Львову на автомобілі

Ця екскурсія буде для Вас своєрідною мандрівкою у давню історію Львова.

   

Львів завжди славився своїм особливим ставленням до гостей, туристи знаходять тут не тільки унікальні пам'ятники історії і культури, а й доброзичливість, турботу і високоякісний сервіс. Гостинне місто Львів підготував для мандрівників знаки маршрутного орієнтування, двомовні вказівники до туристичних об'єктів і об'єктів сервісу, пішохідні та велосипедні маршрути. Туристична компанія «Бі Тревел», як справжній патріот Львова, теж бере найактивнішу участь в проекті по створенню туристично-інформаційної інфраструктури міста. В рамках цього проекту компанія розмістила на своїх сайтах велику базу пам'яток, ресторанів, кафе, готелів та хостелів, яка дозволяє потенційним гостям міста визначитися з їх вибором. А визначившись, можна скористатися електронним путівником по Львову, щоб скласти оптимальний маршрут пересування і вибрати місця зупинок. Ваш особистий путівник у відповідності з вашим місцезнаходженням вкаже найближчі цікаві туристичні об'єкти і видасть інформацію про них. А ті туристи, які вважають за краще користуватися друкованим путівником по місту, зможуть знайти на сайті вказівки місць, в яких можна буде придбати ці путівника відразу по приїду до Львова. Як правило, це не тільки путівник по місту, але і його околицях, так як багато туристичні маршрути прокладені саме за межею Львова. Туристичну столицю Україну відвідують туристи всього світу, тому путівник по українському місту Львову можна придбати на знайомому гостям міста мовою.

Особистий путівник у Львові

    Що таке особистий путівник у Львові? Це може бути навігатор - і тоді ви будете пересуватися по вуличках Львова з його допомогою. Це може бути інтерактивна карта в інтернеті - і переміщення по площах і вулицях міста для вас буде пов'язане з необхідністю виходу з мобільного пристрою в інтернет. Але гостинне місто в особі туристичні агенції Бі Тревел може вам запропонувати більш зручний і значно більш «людяний» спосіб не заблукати в незнайомому місці. Замовляйте послуги індивідуального гіда і ваш особистий путівник буде вас супроводжувати протягом усієї відпустки у Львові.

Путівник по українському місту Львів
Путівник по українському місту Львів

    Як зорієнтуватися в чужому місті? Звичайно ж, за допомогою путівника, або онлайн карти. Ви можете використовувати путівник по українському місту Львову, щоб дізнатися, в якому районі знаходяться найпопулярніші пам'ятки, де можна добре повечеряти, як дістатися до майстерні шоколаду, де знаходяться знамениті Львівські театри. Велика база пам'яток дозволить вам вибрати найцікавіші для вас маршрути, а перелік ресторанів та кафе - знайти гідне місце для сніданків і обідів.

Путівник по місту і околицям
Путівник по місту і околицям

    Львів - дивовижне місто, і, якщо ви хочете дізнатися, чому корінні жителі так закохані в нього, приїжджайте, як мінімум, на тиждень. Підготуйтеся заздалегідь, інакше величезна кількість пам'яток і пам'ятників історії та архітектури, зібраних у місті, не зможуть бути вами гідно оцінені. Путівник по місту і околицям дозволить вам зорієнтуватися на місцевості, і не заблукати в лабіринті старовинних вуличок. Ви можете на сайті Бі Тревел онлайн путівник по місту і дізнатися, на яких маршрутах автобусів можна дістатися до того чи іншого театру; де знаходяться найпопулярніші ресторани; як доїхати до аква парку або аеропорту. Путівник по Львову - це ваш особистий провідник у прогулянках по старовинному Лембергу.