Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Весняні прогулянки. Прогулянки навесні у Львові

Солодкий тур для дітей

Ви познайомитеся з самими цікавими Львівськими кав'ярнями та кондитерськими, відвідайте знамениту Майстерню шоколаду, ну і, звичайно ж, прогуляєтеся по середньовічних вуличках цього міста і доторкнетеся до його історії.

Зустрінь весну у Львові

3 дня і море вражень.

Весняні барви навколо Львова

3 дні у Львові. Незабутній вікенд

   

     Весна - пора, коли прокидається природа, і люди радіють першому теплу і сонечку, боязким первоцвітам і свіжій зелені. Саме час для груп туристів з'їздити до Львова, адже, як тільки зійшов сніг, і всі відчули прихід весни, місто теж змінилося і стало зовсім іншим. Отже, якими ж можуть бути весняні прогулянки Львовом? Звичайно ж, насичені інформацією, адже побувати в стародавньому місті і не відвідати жодної екскурсії - це просто неприпустимо! Тому для індивідуальних туристів і для великих компаній туристичне агентство Бі Тревел пропонує розробку індивідуальних програм і прогулянок навесні Львовом. І це справедливо: адже, те, що може сподобатися великому колективу людей зі спільними інтересами, наприклад, класу школярів, зовсім не підійде для молодят, бажаючих відвідувати у Львові навесні тільки найромантичніші і відокремлені місця.

    А компанія Бі Тревел не тільки розповість всім категоріям своїх клієнтів - від тих, хто індивідуально подорожує до тих, хто приїжджає у складі великої групи, - куди піти навесні у Львові, а й забронює квитки на найпрестижніші міські заходи, що проходять в рамках весняних фестивалів. А їх у цю пору року у Львові - величезна кількість! Тут і фестиваль писанок, і тиждень моди, і дитячий книжковий фестиваль, і свято етно-джазової музики, і міський фестиваль пива, і день батяра - для дружніх компаній туристів і гостей міста ці свята дають безліч додаткових можливостей.

Прогулянки навесні у Львові
Прогулянки навесні у Львові

     Що відвідати і куди сходити навесні потрібно насамперед у Львові, вам підкаже ваша інтуїція, інтереси (для гурманів - на день пива, а для музикантів - на джазовий фестиваль), а також менеджери туристичного агентства Бі Тревел. При бажанні ви можете вже сьогодні замовити тури до Львова на весну, і при цьому уточнити фестивальну програму на майбутній рік, адже, якщо ваша поїздка співпаде з міським святом, ви привезете набагато більше яскравих вражень від поїздки до Львова навесні. Пам'ятайте, вибираючи на сайті Бі Тревел, що подивитися навесні у Львові, що на деякі заходи квитки продаються більш, ніж за півроку. Було б нерозумним не подбали заздалегідь про бронювання місць в готелі, або замовленні квитків на концерти і виставки на Бі Тревел. Тому доручіть менеджерам туристичної агенції скласти план вашого туру, навіть якщо він буде продовжуватися лише два дні - ваші вихідні. Все одно, за цей час можна встигнути побувати на найцікавіших оглядових екскурсіях, побачити багато цікавого навесні у Львові, взяти участь у фестивалях в якості глядача і повернутися додому повним сил і вражень.