Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Літні прогулянки. Прогулянки влітку у Львові

   

    Завжди довгоочікуване літо приносить із собою радість, можливість відпочинку і найнеймовірніші плани на поїздки! Якщо ви ще не були у Львові влітку, саме час вирушити на сайт Бі Тревел і замовити екскурсійні тури в колишню столицю Галичини - древній і прекрасний Львів. Літні прогулянки Львовом неймовірно цікаві, але прогулянки влітку у Львові вночі не можуть зрівнятися ні з чим! Божественний аромат кави, таємниче світло ліхтарів, заплутані вузькі вулички старого міста і звабливі алеї парків - все це чекає туристів, які планують візит до Львова влітку. Для груп туристів, або для сімейних пар з дітьми, або для закоханих туристичне агентство Бі Тревел пропонує розробити індивідуальну програму, в якій пізнавальні екскурсії будуть гармонійно чергуватися з розвагами. Тільки для цього потрібно спланувати свою поїздку до Львова влітку під час одного зі знаменитих фестивалів.

    Менеджери Бі Тревел не тільки порадять, що побачити влітку у Львові можна встигнути на фестивалі, а й, якщо треба, забронюють квитки. Адже серед літніх фестивалів є такі, в програму яких входять захоплюючі концерти та вистави, на які квитки розкуповуються в мить ока. Фестиваль органної музики, фестиваль мистецтва, короткометражних фільмів, сучасної драматургії, фестиваль «Ніч у Львові», культурний фестиваль, свято духових оркестрів та актуального мистецтва, фестиваль незалежного кіно і автофестиваль - будь-який гість міста знайде, що відвідати і куди сходити влітку у Львові.

Прогулянки влітку у Львові
Прогулянки влітку у Львові

    Такої величезної кількості свят і фестивалів не знає жодне інше місто нашої країни, тому варто скористатися можливістю приїхати до Львова влітку веселою компанією, щоб потрапити, наприклад, на незвичайно яскравий і веселий фестиваль «Львів на тарілці». Вибирайте на сайті туристичного агентства Бі Тревел, що подивитися влітку у Львові, адже для вашої зручності там «вивішений» календар фестивалів на весь рік. Ви можете вже зараз планувати свою відпустку, роздумуючи, коли написати заяву або використовувати кілька вихідних днів, щоб побувати у Львові влітку і побачити його у всій красі і неймовірному блиску святкових вогнів. Такого Львова, прекрасного і магічного, в феєрії вогнів та ілюмінації, ви ще не бачили ніколи. Тому, не варто упускати можливість побувати в стародавньому Лемберзі в найжаркіший сезон, і, вибираючи, куди сходити влітку у Львові, віддати перевагу тим святам, на яких ви будете почувати себе «у своїй тарілці».