Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Зимові прогулянки. Прогулянки взимку у Львові

Зустрінь весну у Львові

3 дня і море вражень.

Зустріч Нового Року у Львові

Для тих, кому набридли традиційні новорічні обов'язки, хто готовий зібрати валізу або рюкзак і відправитися в подорож напередодні Нового Року, туристична компанія Бі Тревел пропонує провести незабутні три дні у Львові.

   

    Львів гарний у будь-яку пору року! Його досконалість не може зіпсувати дощова осінь або сніжна зима. У кожен період Львів не перестає дивувати своєю гармонією і одвічною красою вулиць і скверів. Зимові прогулянки Львовом відкривають нові сторони дивовижній гармонії львівських площ і старовинних соборів, чистих парків і білосніжних проспектів. Вибираючи, куди піти взимку у Львові, віддавайте перевагу традиційним оглядовим екскурсіям містом, організованим туристичним агентством Бі Тревел. Для груп туристів і «індивідуалів» пропонуються цікаві прогулянки взимку у Львові, під час яких можна помилуватися чудовою панорамою з Високого Замку, побувати в соборі Св. Юра, відвідати центральну площу Ринок, піднятися на оглядовий майданчик Ратуші. Прекрасною можливістю для туристів, що приїжджають до Львова взимку, є відвідування фестивалів, що проходять у місті в період з різдва до початку березня.

    Традиційний фестиваль Різдвяна зірка, що проходить з кінця грудня і співпадає за термінами із зимовими канікулами в школах, щорічно радує своїми подарунками, чудесами, відмінним настроєм і дорослих, і дітей. Для компаній і великих груп турагентство Бі Тревел може заздалегідь замовити не тільки готелі та хостели, але і скласти план новорічної програми. У ній буде передбачено все, адже у Львові є, куди сходити взимку, і можна вибрати, що відвідати з величезної безлічі пам'яток.

Прогулянки взимку у Львові
Прогулянки взимку у Львові

    Тури в зимову пору краще бронювати заздалегідь, адже в цей період багато хто планує приїхати до Львова, знаючи, які чудові фестивалі тут проходять взимку. Свято Пампуха та «Jazz bez», Шоколаду і Спалах різдвяної зірки - це свята, від яких навіть в морозну зиму на душі стає тепло. Вибираючи на Бі Тревел, що подивитися у Львові взимку, орієнтуйтеся на щоденник фестивалів та міських свят, тоді до традиційних екскурсій можуть додатися не менше веселі й радісні розваги. Зимовий відпочинок у Львові повинен бути підготовлений заздалегідь, адже всім відомо, що в цей період багато цінителів зимових яскравих подій планують прибути в древню столицю Галичини. Щоб не виникло проблем з поселенням, краще доручити Бі Тревел підготовку поїздки взимку до Львова. Вам не тільки порадять, що побачити взимку у Львові, але і забронюють готель, якщо потрібно - замовлять столик у ресторані для зустрічі Нового року, допоможуть з вибором зимових розваг і візьмуть на себе всі організаційні питання, пов'язані з відвідуванням Львова взимку.