Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Віртуальна прогулянка по Львову. Путівник, фото і відео

Історія міста «нетверезими очима»

Дізнайтеся місто зсередини-відвідайте найбільш резонансні ресторації нашого міста!

По Львову на автомобілі

Ця екскурсія буде для Вас своєрідною мандрівкою у давню історію Львова.

Пивна екскурсія

Ви побачите Львівську пивоварню, Музей пивоваріння, відкритий в день 290-ї річниці з дня заснування пивоварні, львівський пивний трамвайчик.

   

Туристична компанія «Бі Тревел» - це колектив однодумців, закоханих у своє місто, це сім'я привітних господарів, які прагнуть, щоб Львів став бажаним містом для відвідуючих його туристів. Тільки такі професіонали, які займаються улюбленою справою, можуть організувати прогулянку по Львову, яку не захочеться переривати. Знаючи старовинний Lemberg, як свої п'ять пальців, екскурсоводи «Бі Тревел» проведуть оглядову екскурсію по Львову, що дозволяє не тільки подивитися всі головні його визначні пам'ятки, а й познайомитися з основними віхами її історії, відчути атмосферу старого міста, побачити його багатонаціональні риси. Захоплюючі пішохідні прогулянки по Львову - найкращий спосіб розглянути архітектурні шедеври його історичного центру та доторкнутися власними руками до каменів, які пам'ятають архітекторів і будівельників, що зводять ці палаци і храми, їх перших господарів. Можна повністю покластися на агентство в питанні планування маршруту прогулянок та екскурсій, а й самі туристи теж можуть вибирати туристичні об'єкти, які їм хотілося б побачити. Для цього достатньо зробити фото-прогулянку по Львову на сайті компанії, розглядаючи знімки, що демонструють красу міста в різних ракурсах. А ще краще перед подорожжю в туристичну столицю влаштувати собі відео-прогулянку по Львову і його не менш цікавим околицях. Ця дивовижна віртуальна прогулянка по Львову дає можливість «Зайти» в собори та розглянути їх оздоблення, «пройтися» вуличками міста в тіні зелених дерев, «піднятися» на Високий Замок і звідти побачити красу львівських пейзажів. Після таких прогулянок ви точно визначитеся з програмою відвідин Львова, будете знати, яку екскурсію попросити у менеджерів «Бі Тревел» провести першу, а яка буде завершувати особисте знайомство з містом Львів. Якщо ж ви з тих, хто хоче самостійно здійснювати прогулянки по Львову, путівник, який можна завантажити на сайті компанії, замінить вам частково екскурсоводів.

Пішохідні прогулянки по Львову

    Хочете приїхати до Львова? Ласкаво просимо! Львів завжди чекає своїх гостей, привітно відчинивши двері кав'ярень, ресторанів, радуючи туристів яскравими фестивалями та міськими святами. Пішохідні прогулянки по Львову дозволять не тільки побачити надзвичайно красиві архітектурні пам'ятники, а й по-справжньому відчути дух міста. Оглядова екскурсія по Львову разом з гідом від Бі Тревел стане для вас справжнім відкриттям, і ви зможете полюбити і зрозуміти древнє і прекрасне місто.

Путівник прогулянки по Львову
Путівник прогулянки по Львову

    Заходьте на сайт Бі Тревел, де по путівнику по Львову ви зможете зробити віртуальну прогулянку містом і побачити своїми очима все, що вас буде чекати по приїзді. Фото прогулянка по Львову - це можливість подивитися найкрасивіші місця міста і уявити, якою чудовою може бути ваша поїздка. Путівник прогулянки по Львову допоможе вам з вибором піших екскурсій і поїздок за місто. Заходьте на сайт Бі Тревел, користуйтеся можливість відео прогулянок по Львову, бронюйте найкращі тури і замовляйте екскурсії.

Прогулянка по Львову
Прогулянка по Львову

    Що таке онлайн подорожі? Це можливість побачити, не залишаючи свого будинку, історичні місця та пам'ятки Львова. Віртуальна прогулянка по Львову з туристичним агентством Бі Тревел - це відмінна можливість підготуватися до реальної поїздці в стародавній Лемберг і скласти для себе програму екскурсійних походів по місту. Прогулянка по Львову, ще задовго до приїзду в місто, дозволить вам заочно познайомитися з прекрасним містом і в передчутті поїздки поліпшити «апетит» до його найпривабливіших і знаменитих місць.