Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Прогноз погоди у Львові

Львівське «Свято сиру та вина»

Проводиться «Свято сиру та вина» у внутрішньому дворику Ратуші.

Гастрономічний фестиваль «Львів на тарілці»

У цей день об'єднуються між собою львівські ресторани, місцеві виробники продуктів, гурмани, професіонали та експерти гастрономії, в чому, власне, і полягає унікальність цього свята.

Площа Ринок у Львові
Площа Ринок

Львівська Площа Ринок зберегла свою назву від ХІV століття. Вона походить від німецького «der Ring» (коло, кільце), власне за таким принципом будувалися центральні площі німецьких середньовічних міст. Площу розміром 142 х 129 м утворюють 44 будинки і ратуша в центрі.

   Для успішної та комфортної поїздки в будь-яке місто, де Ви ще не бували, важливу роль відіграє погода. Львів - дуже красиве місто з дивовижною архітектурою і прекрасними пам'ятниками, але погода у Львові достатньо примхлива і мінлива, відповідно відвідання Львова обов'язково варто узгодити з прогнозом погоди. Дізнатися, якою буде погода у Львові на певні дати, які Вас цікавлять, досить просто - для цього існує безліч сервісів, що публікують прогноз погоди у Львові. Будучи впевненими, що погодні умови на період поїздки будуть теплими, Вам трохи легше приємніше буде планувати свою подорож до Львова. Погода може бути сонячної або дощовою, яскравою або трохи похмурою, але незалежно від погодних умов у Львові завжди приємно і затишно, тут пізнавально і весело проводити час, гуляти і насолоджуватися ароматом кави, яким просякнуті стародавні вулички міста Львова. Ви переконаєтеся в тому, що вуличками Львова приємно бродити і подорожувати в яскраву погоду, а якщо ж погода у Львові трохи похмура, то можна відвідати один з дивних ресторанів Львова, де завжди раді гостям, де дуже затишно і панує прекрасна атмосфера. Відвідавши Львів, Ви самі можете створити для себе сприятливі погодні умови, компенсувавши похмурість яскравими подіями та відвідуванням дивовижних місць у Львові.