Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Відправитися на вихідні до Львова. Дивитися місто

Вас може це зацікавити:

   

    Ви, напевно, і не уявляєте, як можна цікаво провести вихідні у Львові! І нехай це буде всього декілька днів, один вікенд, але яким насиченим і яскравим він може стати. Що потрібно для того, щоб відправитися на екскурсію Львовом в компанії своїх друзів або з найближчою людиною? Просто зателефонувати менеджеру Бі Тревел і забронювати тур на конкретний час. Вибирайте час поїздки, орієнтуючись на розклад фестивалів, що проходять у Львові досить часто. Перегляньте тематику свят і зробіть свій вибір. А вибирати там є з чого! Любителі аперитивів можуть провести вихідні у Львові під час фестивалю пива або вина і сиру.

    Ті, хто любить солодке, можуть провести час у Львові, насолоджуючись прекрасним шоколадом і всіма можливими виробами з нього. Велика кількість солодощів порадують гурманів і ласунів, і не залишать байдужими навіть прихильників суворої дієти. Приїжджайте на «солодкі» фестивалі з дітьми - вони гідно оцінять можливість їсти без обмеження шоколад у всіх його видах. Можна провести вихідні у Львові з близькою людиною, адже романтичний стародавній Лемберг є кращим місцем для освідчення і пропозиції руки і серця. Так що, якщо ви ніяк не зважитеся зробити пропозицію дівчині, замовляйте на сайті туристичного агентства Бі Тревел романтичний тур до Львова і успіх вам буде забезпечений. Жодна жінка не встоїть перед чарівністю стародавнього міста, перед нічними екскурсіями старовинним містом, перед прекрасною архітектурою соборів і затишком парків.

Провести вихідні у Львові
Провести вихідні у Львові

     Запросіть свою дівчину відправитися на вихідні до Львова і ваші відносини стануть ще міцнішими, а ваші шанси на успіх значно зростуть. Можливо, сама атмосфера Львова, насичена любов'ю і млістю, вабить туристів здійснювати романтичні поїздки і піші прогулянки цим містом, відвідувати затишні маленькі кафе і спілкуватися в парках під покровом листя. Ви можете відправитися дивитися місто Львів у будь-який сезон, адже в кожну пору року у Лемберзі по-своєму добре. Взимку перед вами постане місто в білосніжних, невинно чистих снігах: куполи соборів і дахи будинків, парки та алеї розкинуться перед вами у всій своїй красі. Весняний Львів вразить великою кількістю квітів і перша зелень парків дозволить насолодитися довгоочікуваною прохолодою. Львів влітку - це прогулянки нічним містом, вулицями, охопленими ароматом кави, в мерехтінні ліхтарів і в компанії близької людини. Ну, а осінній Львів - це феєричні кольори листя парків і слабкий запах смутку напередодні зими, що наближається. Львів чарівний завжди і провести цікаво час в стародавньому Лемберзі можна в будь-яку пору року, якщо поруч є вірні друзі.