Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Поїздки до Львова для туристів. Як дістатися до Львова

   

   Львів туристичний - це не тільки давня історія, багатонаціональна культура і архітектура, це осередок різноманітних подій, культурних і спортивних заходів, це місце, де можна чудово відпочивати і здійснювати незабутні прогулянки. Тому поїздки до Львова здійснюють представники різних верств населення України та зарубіжні туристи. Краса міста, його унікальна атмосфера роблять будь-яку поїздку до Львова знаковою подією в житті будь-якої людини.

   Можна просто приїхати в древнє місто, щоб побродити по його вузьких вуличках, випити чашечку особливої львівської кави, подихати повітрям, просоченим історією. Але варто тільки доїхати до Львова, як неодмінно захочеться не тільки побачити історичні та архітектурні пам'ятки, але і дізнатися про них якомога більше. Туристична компанія «Бі Тревел» завжди готова втамувати інформаційний голод туристів. Професійні екскурсоводи компанії можуть розповідати про своє улюблене місто нескінченно довго. Піші та автобусні екскурсії, які організовує агентство, дозволять не тільки побачити красотиЛьвова, а й дадуть можливість долучитися до його історії та культурі.

   Всім, хто хоче побувати в туристичній столиці Україні, не складе труднощів дістатися до Львова, тому що для поїздки можна вибрати за власним бажанням повітряний, залізничний або автомобільний транспорт.

Доїхати до Львова самостійно

     Хочете доїхати до Львова швидко і з максимальним ступенем комфорту? Тоді замовляйте на Бі Тревел автобусні тури з вашого міста і подорожуйте з комфортом. Для вашої групи буде надано комфортабельний автобус з усіма зручностями, кондиціонером і телевізором, і ваш шлях до Львова здасться вам коротким. Щоб доїхати до Львова самостійно, ви можете вибрати будь-який вид транспорту - залізничний, автомобільний або повітряний. Шлях у відпустку до Львова повинен бути веселим і світлим, адже очікування приємних пригод не менш радісно, ніж самі пригоди.

Як краще дістатися до Львова?

    Як можна дістатися до Львова швидко і комфортно? Якщо подобається стукіт коліс і традиційний чай в купе, вибирайте поїздку поїздом. Якщо любите економити час, можна забронювати на сайті Бі Тревел квитки на літак, благо до Львова є рейси з усіх великих міст нашої країни та зарубіжжя. Але також можна дістатися до Львова автобусом, і особливо це зручно, якщо туристична група формується у вашому місті і заброньовано автобусний тур. Але якщо раптом вас здолали сумніви, і ви не знаєте, як краще дістатися до Львова, телефонуйте в компанію Бі Тревел - вже там-то знають все про те, яким чином швидше і комфортніше дістатися до Львова!

Час поїздки до Львова

    Як зробити поїздку до Львова так щоб запам'яталась, яскравою, такою, щоб захотілося приїхати ще і ще? Звичайно ж, потрібно свій перший візит до Львова організувати так, щоб до програми увійшло якомога більше цікавих заходів. Ви можете подивитися на сайт Бі Тревел і перегляньте афішу подій на період поїздки до Львова. Ви зможете вибрати зручний для вас час поїздки до Львова, приурочивши її до фестивалів або конкурсів котрі будуть відбуватися. Крім того, щоб ваша поїздка до Львова стала не тільки пізнавальною завдяки цікавим екскурсіям, але і веселою, відвідайте модні клуби та найстильніші кафе міста, побувайте в аква парку і поласуйте шоколадом у Майстерні шоколаду.