Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Де треба побувати у Львові. Де варто ...

Вас може це зацікавити:

   

    Кожен турист, який приїжджає до Львова має свої пріоритети і кожен складає свій список місць, де потрібно побувати. Складаючи екскурсійні програми менеджери туристичного агентства Бі Тревел орієнтуються на найпопулярніші місця у Львові і додають їх відвідування у програми турів. Отже, якщо ви ще не вирішили, де потрібно побувати у Львові, орієнтовний список визначних пам'яток і пам'ятників архітектури та історії допоможе вам зорієнтуватися у величезній різноманітності визначних місць. По-перше, неодмінно підніміться на Ратушу: погляд на місто з її висоти дозволить вам побачити старовинний центр, як на долоні, помилуватися прекрасною панорамою центральної частини міста. До речі, для гостей міста буде цікаво дізнатися, що на оглядовому майданчику Ратуші можна загадувати бажання.

    Кажуть, збувається. Обов'язковим маршрутом для груп і компаній у Львові є прогулянка парком Високий замок і підйом на Замкову гору. Звідси відкриваються чудові краєвиди Львова, і з оглядового майданчика Замкової гори можна зробити найвдаліші фотографії стародавнього Лемберга. Ще одне місце, де варто побувати у Львові - це собор Св. Юра. Він є зразком середньовічної архітектури, і його гармонія і строгі форми вселяють розчулення і спокій. Ще у Львові є затишні, красиві, милі дворики, що нагадують про неспішність середньовічного життя : Італійська, Бернардинський, «вірменка».

Потрібно побувати у Львові

    Для гостей Львова обов'язковим є візит в знамениті кав'ярні та кафе міста: Віденську, Вероніка, Галка, Штука, Світ кави, Мапа, золотий дукат, Цукерня. Зрозуміло, відвідати за вікенд всі кафе просто неможливо, але, знаючи, де необхідно побувати у Львові в першу чергу, вам буде простіше скласти план поїздки. І, звичайно ж, не можна забувати про популярні львівські фестивалі! Постарайтеся свій візит до Львова приурочити до одного з них, а тематику свят можна дізнатися на сайті турагентства Бі Тревел. Де потрібно обов'язково побувати у Львові, так це в музеї-аптеці і археологічному музеї міста. Вони надзвичайно цікаві й їхні експонати зацікавлять будь-якого туриста. Всього музеїв у Львові більше 40, і, звичайно ж, неможливо потрапити в кожен з них, але вибрати декілька для відвідувань потрібно неодмінно! Складаючи список місць, де треба побувати у Львові, не забудьте включити в нього місцеві пивоварні, адже смак львівського пива відомий давно за межами країни, і нинішні майстри пивоваріння дбайливо зберігають традиції предків і варять на рідкість смачний хмільний напій.