Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Що потрібно зробити у Львові. Що варто ...

   

    Збираєтеся відвідати столицю стародавньої Галичини? Тоді вам вже сьогодні потрібно скласти перелік 10 речей, які потрібно зробити у Львові. Традиційно рекомендується побувати на оглядовій екскурсії, під час якої ви пройдете площею Ринок та побуваєте на оглядовому майданчику Ратуші. Що ще необхідно зробити у Львові туристам, які приїхали великим колективом? Звичайно ж, відвідати найкращі ресторани Львова, яких у місті безліч. Але, все ж, потрібно вибрати серед них гідний уваги і забронювати столики заздалегідь. У місцевих ресторанах ви зможете віддати належне самобутній і смачній національній кухні, а враження від приємної вечері в колі друзів залишаться з вами і будуть асоціюватися з поїздкою до Львова. Що треба зробити у Львові гурманам і тим, хто полюбляє солодощі? Останні неодмінно повинні покуштувати львівський шоколад, який готується в Майстерні шоколаду за старовинними рецептами.

    Для гостей міста буде приємною несподіванкою відкрити для себе світ чорного, молочного та білого шоколаду, та не в плитках, а цілими шоколадними головами, з арахісом і мигдалем, з фундуком і кеш’ю. І, звичайно ж, для туристів-кавоманів буде дуже важливим візит в кращі львівські кав'ярні: відмінна кава, аромат якої витає над містом, запам'ятається вам назавжди. Що варто зробити у Львові любителям історії? Звичайно ж, відвідати музеї міста, яких налічується у Львові більше сорока. Зрозуміло, всі обійти ви не встигнете, але вибрати кращі з кращих необхідно.

Потрібно зробити у Львові

    На ваш вибір - музей зброї «Арсенал», археологічний музей, галерея мистецтв та музей релігій, історичний музей і музей книги, меблів та народної архітектури, пивоваріння та пошти, музей хліба і національний музей. Одним словом, у Львові стільки музеїв, що для туристів, які приїхали навіть на тиждень не вистачить часу відвідати навіть половину з них. Обов'язково замовте оглядову екскурсію замками Львівщини. Поїздка заміськими лицарськими замками, величними і прекрасними, запам'ятається вам надовго. Замки вже давно стали музеями, але в них зберігся особливий благородний дух тієї епохи, коли вони були збудовані колишніми власниками. Що потрібно зробити у Львові ще? Звичайно ж, пролетіти над містом на повітряній кулі. Цей різновид розваги належить до ексклюзивних, але, повірте, для тих, хто хотів би отримати яскраві емоції від споглядання міста з висоти пташиного польоту, це те, що треба. Одним словом, для груп і компаній, які прибули до славного Львова навіть на декілька днів, завжди знайдеться, чим зайнятися. А якщо ви все ще не вирішили, що треба зробити у Львові - заходьте на сайт компанії Бі Тревел і для вас складуть програму індивідуального туру. Це буде незабутньо, повірте!