Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Що потрібно відвідати у Львові. Що варто ...

   

   Унівська Лавра та Свіржський замок, Вічевий майдан і Олеський замок, Личаківське кладовище, Собор Св. Юра, Золочівський замок і оглядовий майданчик Високого замку, Оперний театр, Музей-аптека і музей пивоваріння... Що потрібно відвідати у Львові, щоб вражень вистачило до наступної поїздки? Все, що вам порадять в туристичному агентстві Бі Тревел. Адже багаторічний досвід роботи у сфері туризму дозволив менеджерам Бі Тревел безпомилково точно визначити список пам'яток Львова, які потрібно побачити. Причому, цей список змінюється залежно від того, приїхали гості міста на декілька днів у Львів, на один день або на цілі канікули. У туристичному агентстві Бі Тревел порадять, що варто відвідати у Львові тим, хто приїхав сюди всього один вікенд і запропонують послуги індивідуального гіда, адже з ним ви зможете встигнути побачити набагато більше.

   Для вас проведуть індивідуальну екскурсію найцікавішими місцями Львова, покажуть найкращі архітектурні пам'ятники, проведуть старовинними вулицями центру і з гордістю продемонструють прекрасну панораму з Високого Замку. Ви зрозумієте, чому варто відвідати Львів не один раз. Адже протягом року тут проходять такі яскраві і барвисті, веселі і феєричні фестивалі, що однієї поїздки буде недостатньо! Вивчіть розклад фестивалів та забронюйте на Бі Тревел для груп туристів екскурсійні програми, запланувавши свій приїзд на дні фестивалю. А тематику фестивалю ви можете вибрати самі: джаз, етно, пиво, кава, книги, шоколад, вино та сир, різдвяний, на 8 березня - яких тільки свят немає у Львові!

Потрібно відвідати у Львові

     Для туристів існує неписане правило, яке диктує, що треба відвідати у Львові: це старовинні замки. Без візитів в ці обителі колишньої влади і благородства враження про подорож буде неповним. Для гостей міста завжди відкриті найкращі ресторани та кафе, в яких подають дуже смачні національні страви та вишукані десерти. А вже про каву і говорити нічого: вона відома далеко за межами стародавнього Лемберга і для туристів справою честі є привезти додому в подарунок друзям львівську каву. Що ще потрібно обов'язково відвідати у Львові? Якщо ви приїхали сім'єю, було б непогано відправитися з малюками відпочивати в аква-парк. Для романтичних натур рекомендується відвідати у Львові підземелля, якими екскурсії можуть проводитися вночі. Вражень вистачить надовго! Обов'язково треба відвідати у Львові знамениті парки: вони прекрасні в будь-яку пору року. Для туристів, які розуміють толк в пиві, важливою може виявитися екскурсія в музей пива. Що ще необхідно відвідати у Львові дітям? Звичайно ж, чудо-трамвай! Без цієї поїздки навіть найцікавіший відпочинок буде не таким яскравим!