Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Подорож до Львова

   

   Свою подорож до Львова кожен турист представляє по-різному. Деякі мріють про прогулянки по вуличках і паркам міста теплим літом, про тихий вечір за чашкою запашної львівської кави у кав'ярні навпроти стародавнього собору. Багато людей приїжджають до Львова заради певної події в насиченому житті міста: свята, фестивалі, змагання. Є категорія мандрівників, яким цікаві національні особливості, зустрічі Нового року або Різдва Христового.

   Але всім без винятку гостям Львова хочеться побачити пам'ятники його багатовікової історії та культури, вивчати які краще всього в супроводі знають і люблять свою справу екскурсоводів. Саме такі професіонали працюють у туристичній компанії «Бі Тревел», яка пропонує своїм клієнтам піші та автотранспортні екскурсії по Львову та області. Щоб подорож по Львову було вміло організовано, щоб ви не пропустили головних визначних пам'яток і цікавих місць міста, звертайтеся до «Bee Travel», і маса позитивних вражень і емоцій зробить цю подорож одним з кращих у вашому житті.

Вирушайте в подорож по Львову!

    Проженіть геть вашого звичайного супутника - лінь, і вирушайте в подорож по Львову! Повірте, поїздка до древнього Лемберг буде набагато яскравіше, ніж вихідні, проведені на дивані перед телевізором. Подорож до Львова, організована компанією Бі Тревел може стати вашою кращою пригодою найближчих років, адже майже зі стовідсотковою впевненістю можна сказати, що у вашому місті немає такої величезної кількості історичних та архітектурних пам'яток, як у Львові; що у ваших міських кафе не готують такої дивовижної кави; що тільки подорожуючи по Львову, можна покуштувати кращий справжній шоколад з Майстерні шоколаду прямо по закінченні процесу його приготування!

Ваша подорож у Львів з Бі Тревел

    Як організувати свою подорож по Львову, щоб в стислі терміни зуміти побачити найкрасивіші місця міста, помилуватися його панорамою з оглядового майданчика, встигнути оглянути середньовічні замки і побувати в підземеллях Львова? Звичайно ж, за допомогою менеджерів турагентства Бі Тревел. Ваша подорож у Львів з Бі Тревел буде організовано так, щоб задовольнити ваш інтерес, дозволити вам відвідати кращі кафе та ресторани, дати можливість побувати на виставках або концертах і повернутися додому з масою яскравих вражень від подорожі до Львова.

Подорож по Львову
Подорож по Львову

   Ах, Львів! Скільки таємниць і легенд зберігає це дивовижне місто! Подорож по Львову стане для вас маленьким відкриттям, якщо ви вперше приїхали в колишню столицю Галичини. А якщо подорож до Львова стало для вас традицією, то не переживайте: джерело сюрпризів і приємних одкровень не висохне. Навіть якщо ви побували у всіх музеях міста, відзначилися на оглядових екскурсіях, познайомилися з історією міста і спускалися в його підземелля, подорож до Львова під час одного з десятків щорічних фестивалів та свят покаже вам абсолютно нове обличчя міста.