Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Подарунковий сертифікат на відпочинок у Львові та Карпатах

Туристичні Подарункові Сертифікати «BeeTravel» — новинка на українському ринку, яка вирішить проблему вибору цінного подарунка для дорогої людини. Тепер подорож можна подарувати красиво, адже сертифікат залишає своєму власнику свободу вибору. Придбати тур за подарунковим сертифікатом «BeeTravel» Ви можете тільки в нашій компанії, в жодній іншій туристичній агенції Вашого міста.

На 99,9% Ваш подарунок буде оригінальним і незвичайним, а головне —несподіваним і  приємним, адже хто з нас не любить подорожувати?!

Умови придбання і використання подарункових сертифікатів туристичної компанії «BeeTravel»:

1. Подарункові сертифікати продаються по стандартних номіналах: 500, 1000, 1500, 2000, 3000 грн. або за вказаним Вами номіналом, проте не менше ніж 500 грн.

2. Сертифікат може бути іменним або на пред'явника.

3. Подарунковий сертифікат має термін придатності (1 рік). Після закінчення року Ви не зможете скористатися своїм Подарунковим сертифікатом, оскільки його термін придатності закінчиться.

4. По подарунковому сертифікату Ви можете самостійно вибрати тур туроператора «BeeTravel».

5. Якщо Ви вибрали тур на суму меншу, ніж номінал Вашого Подарункового сертифіката – різниця цієї суми не повертається !

6. Якщо Ви вибрали тур на суму більшу, ніж Ваш Подарунковий сертифікат – Ви можете доплатити різницю в касу або на розрахунковий рахунок туроператора.

7. Подарунковий сертифікат не обмінюється на гроші! Тобто в обмін на подарунковий сертифікат Ви можете одержати тільки турпродукт, заздалегідь уклавши договір на його придбання.

8. Придбаний подарунковий сертифікат не підлягає поверненню.

9. Загублений подарунковий сертифікат не підлягає відновленню!

Бажаємо Вам хорошого відпочинку і незабутніх вражень!

Оформити подарунковий сертифікат дуже просто!

1. Подарунковий сертифікат виписується на певний номінал. Надалі щасливий володар подарованого Вами сертифікату приходить до нас в офіс і вибирає вподобаний йому тур.

Можлива  доставка сертифікату (послуга оплачується додатково).

2. Подарунковий сертифікат може бути оформлений як із стандартним текстом, так і з текстом за Вашими побажаннями. Термін виготовлення подарункового сертифікату з Вашим індивідуальним текстом — від 2- 3 робочих днів.

Будь ласка, плануйте покупку наперед!

Вартість виготовлення подарункового сертифікату з Вашим текстом – 50 грн.

Мінімальний номінал сертифікату – 500 грн.

3. Окрім того, подарунковий сертифікат з красивою подарунковою листівкою, букетом квітів і іншими подарунками (на Ваш смак) може бути доставлений в офіс або додому нашим кур'єром (послуга оплачується додатково).

Всі нюанси і побажання з приводу подарункових сертифікатів ви можете обговорити з менеджерами туристичного відділу за тел:

тел:   (032) - 247-90-85

тел:   (098) - 128-02-91

тел.:  (099) - 360-35-10