Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Визначні пам'ятки Львова

Високий замок у Львові
Високий замок

Парк «Високий замок» був заснований в 1835 році. На верхній терасі парку знаходиться штучний курган з оглядовим майданчиком (висота 413 над рівнем моря), насипаний в 1869—1900 роках польською громадою міста на честь 300-ліття Люблінської унії. Там же знаходяться залишки кріпосної стіни замку, побудованого польськими королями, з якого пізніше був узятий матеріал для будівництва кургану на честь унії.

День Батяра у Львові

Батяри віддавали перевагу веселій та енергійній музиці, під яку можна було досхочу натанцюватись та наспіватись у галасливій кнайпі.

Пам’ятник Степану Бандері у Львові
Пам’ятник Степану Бандері

Офіційно пам’ятник відкрили 13 жовтня 2007 року напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці і було присвячене до ювілею Української повстанської армії, оскільки 14 жовтня 1942 року в ОУН-УПА вважають датою створення цих формувань. За задумом скульптора Миколи Посікіри і архітектора Михайла Федика, пам’ятник мав складатися з фігури Степана Бандери в повний зріст висотою 7 метрів та Стелли української державності — 30-метрової тріумфальної арки на чотирьох колонах.

   

    Туристів, що вперше відвідали Львів, пам'ятки цього міста вражають своєю величчю і красою. На численних фото, які можна знайти в інтернеті, пам'ятки Львова хоч і виглядають дуже красиво, але фото не передають всю ту повноту відчуттів, які Ви отримаєте при безпосередньому їх розгляді під час подорожі до Львова. Карта пам'яток представляє найчастіше у вигляді умовних позначень та міток, слідуючи за якими Ви можете розглянути найбільш значимі об'єкти культурної та історичної спадщини міста левів. Разом з цим, карта не здатна вмістити абсолютно всі важливі і цікаві місця у Львові, відвідати які варто обов'язково, щоб отримати хоча б загальне уявлення про це місто.

   А дивитися тут дійсно є на що, про що можуть свідчити яскраві унікальні фото пам'яток Львова. Вони, немов вказівники, показують нам шлях, яким варто пройти у Львові, щоб побачити найцікавіше, набратися якнайбільше яскравих вражень і зробити свою подорож до Львова одним яскравим і незабутнім спогадом. Скільки б фото пам'яток Львова Ви не подивилися на різних порталах і сторінках про місто Львів, відвідавши найбільш важливі пам'ятки, фото Вам доведеться зробити свої власні, щоб пізніше мати можливість знову відчути ту піднесену і дивовижну атмосферу подорожі по Львову, яку Вам подарують повторно переглянуті фото Львова. У пошуку пам'яток карта стане дуже зручним інструментом пошуку, адже по ній Ви не просто знайдете найбільш значущі у Львові місця, але й зможете скласти оптимальний маршрут пересування між ними.

Всі визначні пам'ятки міста Львів

     Як? Ви ще жодного разу не були у Львові? Тоді для вас - всі визначні пам'ятки міста будуть ще цікавіше, і кожне знайомство з пам'ятником архітектури чи мистецтва ви буде вважати маленьким відкриттям. Львів - це найбільший туристичний центр, і кожна вуличка в ньому, кожен будинок має свою історію. Прекрасно збережені замки Львова, його похмурі підземелля, собори, парки, всі визначні пам'ятки міста є надбанням країни та охороняються законом. Ви, в якості туриста і гостя міста, будете мати доступ до всіх визначних пам'яток Львова, якщо приїдете хоча б на пару днів в це прекрасне і древнє місто.

Пам'ятники Львова
Пам'ятники Львова

    Пам'ятники Львова - це монументи і собори, костели і палаци, фортеці та башти. Старе місто зберігає пам'ять століть, і навіть якщо ви просто пройдете по бруківці вузьких вуличок, ви відчуєте дух міста, чия історія сягає своїм корінням в глибоку старовину. Для туриста, котрий вперше приїжджає до Лемеберг, важливо не тільки побачити побільше пам'яток Львова, а й почути цікаву розповідь екскурсовода про кожну з них, будь це пам'ятка архітектури або відомого персонажу. Тому, щоб отримати максимум корисної інформації про пам'ятки Львова, можна замовити послуги індивідуального гіда на сайті компанії Бі Тревел.

Визначні місця Львова

   Недарма Львів називають туристичною меккою Західної України, адже в місті знаходиться така величезна кількість пам'яток історії та архітектури, що туристам зазвичай не вистачає навіть тижня, щоб оглянути хоча б найважливіші з них. Визначні місця Львова - це не тільки прекрасні пам'ятники відомих людей і дивовижні з архітектури будівлі, це ще і музеї, і парки, і навіть кладовище. Личаківський цвинтар представляє собою унікальний комплекс меморіальних пам'яток різних епох і стилів, і сюди приходять туристи, щоб віддати данину пам'яті тим, хто похований на кладовищі, а також великим зодчим, який створив унікальні пам'ятники.