Хто ми
(032) 247-90-85
 (098) 748-61-76
beetravel.ukraine
Наші гарантії. Детальніше
Групи
Переглянути інші
Відгуки туристів

Визначні пам'ятки Львова

Підземелля костелу у Львові

Фрески, бароккові ковані двері, кам'яний різьблений саркофаг, рештки княжих мурів, привид чорного монаха...і нові ексклюзивні твори львівських митців.

Детальніше »
Високий замок у Львові

Парк «Високий замок» був заснований в 1835 році. 

Детальніше »
Площа Ринок у Львові

Львівська Площа Ринок зберегла свою назву від ХІV століття. 

Детальніше »

   

    Туристів, що вперше відвідали Львів, пам'ятки цього міста вражають своєю величчю і красою. На численних фото, які можна знайти в інтернеті, пам'ятки Львова хоч і виглядають дуже красиво, але фото не передають всю ту повноту відчуттів, які Ви отримаєте при безпосередньому їх розгляді під час подорожі до Львова. Карта пам'яток представляє найчастіше у вигляді умовних позначень та міток, слідуючи за якими Ви можете розглянути найбільш значимі об'єкти культурної та історичної спадщини міста левів. Разом з цим, карта не здатна вмістити абсолютно всі важливі і цікаві місця у Львові, відвідати які варто обов'язково, щоб отримати хоча б загальне уявлення про це місто.

   А дивитися тут дійсно є на що, про що можуть свідчити яскраві унікальні фото пам'яток Львова. Вони, немов вказівники, показують нам шлях, яким варто пройти у Львові, щоб побачити найцікавіше, набратися якнайбільше яскравих вражень і зробити свою подорож до Львова одним яскравим і незабутнім спогадом. Скільки б фото пам'яток Львова Ви не подивилися на різних порталах і сторінках про місто Львів, відвідавши найбільш важливі пам'ятки, фото Вам доведеться зробити свої власні, щоб пізніше мати можливість знову відчути ту піднесену і дивовижну атмосферу подорожі по Львову, яку Вам подарують повторно переглянуті фото Львова. У пошуку пам'яток карта стане дуже зручним інструментом пошуку, адже по ній Ви не просто знайдете найбільш значущі у Львові місця, але й зможете скласти оптимальний маршрут пересування між ними.

Плануєте відвідати Львів? Бажаєте дізнатися багато цікавого?
Варто побачити
Отримайте інформацію про фестивалі та свята

Залиште свій emai і Вам буде наперед приходити актуальна інформація про події у Львові. Ви зможете відвідати наше місто і будете першим знати про все.

 

Написати нам

туры во львов отдых во львове екскурсии львов
отдых львов туры во львов екскурсии львов
достопримечательности львова екскурсии львов отдых львов
Варто побачити
Куди сходити
Де поїсти
Проживання

Золочівський замок у Львові

До наших днів також збереглися автентичні архітектурно-пластичні елементи давніх споруд, які виконані у стилі ренесансу.

Детальніше »
Собор св. Юра у Львові

Собор Святого Юра – це головна Святиня Української Греко-Католицької Церкви.

Детальніше »
Дивитись все
Всі визначні пам'ятки міста Львів
Всі визначні пам'ятки міста Львів

     Як? Ви ще жодного разу не були у Львові? Тоді для вас - всі визначні пам'ятки міста будуть ще цікавіше, і кожне знайомство з пам'ятником ...

Пам'ятники Львова
Пам'ятники Львова

    Пам'ятники Львова - це монументи і собори, костели і палаци, фортеці та башти. Старе місто зберігає пам'ять століть, і навіть якщо ви просто ...

Визначні місця Львова
Визначні місця Львова

   Недарма Львів називають туристичною меккою Західної України, адже в місті знаходиться така величезна кількість пам'яток історії та ...

Фотографії Львова