Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Школярам та студентам:

Тури на осінні канікули до Львова. Дитячі осінні канікули

Солодкий тур для дітей

Ви познайомитеся з самими цікавими Львівськими кав'ярнями та кондитерськими, відвідайте знамениту Майстерню шоколаду, ну і, звичайно ж, прогуляєтеся по середньовічних вуличках цього міста і доторкнетеся до його історії.

Дитячі осінні канікули у Львові. Провести канікули з Бі Тревел.

   

    Абсолютно праві ті батьки, які вже в кінці літа замислюються про те, як організувати дитячі осінні канікули, адже час такий швидкоплинний: не встигнеш озирнутися - ось вона, середина осені. Незважаючи на недавню літню відпустку, діти з нетерпінням чекають перших шкільних канікул (осінніх). І неможливо обдурити це їх очікування і радісне передчуття відпочинку. А раз так, на питання, де провести осінні канікули, потрібно знайти відповідь завчасно. Багато сучасних батьки мріють про те, щоб їхні діти відпочивали за кордоном, забувши про чудесну природу і унікальні пам'ятки батьківщини. Якщо ви не з їх числа і вибираєте, куди поїхати на осінні канікули в Україні, надайте своїм дітям можливість побувати в туристичній та культурній столиці вітчизни - у Львові.

    В екскурсійні турфірмі «Бі Тревел» можна замовити найрізноманітніші тури на осінні канікули до Львова. Малюки можуть вивчати казки та легенди стародавнього Львова, підліткам буде цікава багата подіями історія і культура старого міста. Окрасою будь-яких шкільних канікул у Львові буде відвідування справжнього середньовічного підземелля, прогулянка по місту на Чудо-поїзді і участь в кулінарних майстер-класах. Рідко обходяться осінні канікули з дітьми у Львові без походу в національний парк «Шевченківський гай», де і засинаючою природою можна помилуватися, і побачити старовинні дерев'яні будиночки і церкви. Організовуючи дитячі канікули у Львові, менеджери по туризму агентства «Bee Travel» дбають не лише про екскурсійну і розважальну програму, вони створюють всі умови (проїзд, проживання, харчування) для повноцінного відпочинку. Купуючи в компанії путівки на осінні канікули до Львова, ви отримуєте туристичний продукт найвищої якості.

Путівки на осінні канікули до Львова
Путівки на осінні канікули до Львова

    Де провести осінні канікули, якщо навчальний рік вже розпочався і не за горами перші вакації? Звичайно ж, потрібно вибрати таку подорож, яке гарантовано залишить хороші враження і у дорослих, і у дітей. Таким оптимальним варіантом для поїздки на осінніх канікулах є Львів. У цьому місті стільки різних пам'яток, пам'яток культури та архітектури, історії та народної творчості, що кожен з туристів зможе знайти для себе «нішу» своїх інтересів. Путівки на осінні канікули до Львова можна забронювати вже сьогодні на сайті Бі Тревел.

Поїхати на осінні канікули до Львова
Поїхати на осінні канікули до Львова

    Куди поїхати на осінні канікули, якщо часу не так вже й багато, та й не хотілося б гаманець робити занадто легким? Але при цьому бажано було б бути впевненим, що екскурсії будуть цікавими, транспорт добре організований, проживання буде комфортним, а харчуватися будете в самих хороших ресторанах або приватних кафе. Такі тури на осінні канікули до Львова може вам забезпечити турагентство Бі Тревел, і вихідні (а може, і цілий тиждень) в стародавньому Лемберзі пройдуть на вищому рівні. Дитячі осінні канікули від Бі Тревел - це гармонійне поєднання комфорту і дешевизни, гарного настрою і відмінного сервісу.

Шкільні канікули у Львові
Шкільні канікули у Львові

    Осінь красива, і подвійно вона приваблива, якщо карусель червоно-жовтого листя вписується в дивовижний архітектурний стиль міста. Шкільні канікули у Львові - це відмінний спосіб отримати масу корисної інформації та яскравих вражень. Замовляйте на Бі Тревел тури на шкільні осінні канікули у Львові і для вас буде вирішено питання, як зайняти дітей в період, коли сумний дощик є частим гостем. Дитячі канікули у Львові, в яку б погоду не відбулася поїздка, будуть веселими і яскравими, адже гарний настрій може розігнати навіть самі похмурі хмари над головою.