Завантаження ...

  • Ігри квести для детей
  • Різноманітні майстер-класи
  • Тури для груп дітей
  • Виготовлення піци
Туристи у Львові

Переглянути інші

Школярам та студентам:

Організація дозвілля дітей під час шкільних канікул.

Економ-канікули для дітей

Ми гарантуємо масу позитивних емоцій для дітей. Гарний настрій і незабутні враження залишаться з Вами надовго!

   

   Часто буває, що перед батьками постає питання – який чином організувати дозвілля своїх дітей, так щоб воно було інтерактивним, цікавим, щоб дитина його запам’ятала й окрім того отримала нові знання та заряд емоцій і позитиву. Здавалося б, це питання неможливо вирішити, але це не так – батьки мають можливість, унікальну і одночасну напрочуд цікаву. Організація дозвілля дітей під час шкільних канікул, особливо для дітей 13-14 років, а також організація дозвілля дітей дошкільного віку, завдяки екскурсіям та відпочинку у рідному місті Львові, у Львівській області та всьому західному регіоні подарує унікальну можливість пізнати свій край. Під час екскурсій для дітей, використовуючи легенди, оповідання, різноманітні цікаві конкурси, проведення позашкільного дозвілля у Львові допоможуть дітям 13-14 річного віку дізнатись якомога більше, а найголовніше у доступній формі про історію, побут та життя людей, архітектуру, природу, пам’ятки та історичну спадщину свого міста та свого регіону.

   Такі екскурсії, дозвілля для дітей на канікулах сприяє вихованню у юних львів’ян та жителів області таких позитивних та важливих рис як допитливість, зацікавленість, любов до рідного краю, а також розвивати гостре мислення, пам’ять та уяву. Одним із мальовничих куточків рідного краю є безперечно гори Карпати, про які школярі мають дізнатись та на власні очі побачити всю красу гір під час групової екскурсії.

   У дружньому дитячому колективі школярі, особливо 13-14 років відчувають себе комфортно. Груповий відпочинок та організація дитячого дозвілля сприяє вихованню в дітей позитивних якостей характеру як допитливість та зацікавленість, гостре мислення та пам’ять, увагу до деталей та уяву й найголовніше – любов до рідного краю. Унікальна інформація, що майстерно поєднується з невідомою історією стародавнього міста Львова – це надзвичайна атмосфера, в яку діти поринуть, щоб пізнати нескінченне багатство рідного міста та його минуле. Центр активного дозвілля для дітей всіма силами сприяє тому, щоб діти віком 13-14 років черпали нові знання про свій регіон, дізнавались багато нового та цікавого, а також отримали можливість взяти участь у груповому відпочинку, побувати на захоплюючих екскурсіях Львовом, Львівською областю, горами Карпатами, а також всією західною Україною.