Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Екскурсії по околицях Львова. Пам'ятки Львівської області

Три дні, три різні враження ...
Бі Тревел рекомендує
Політ на повітряній кулі Львів
Політ на повітряній кулі

Львів + околиці. Інші міста за бажанням Замовника.

1784 року у Львові запущено першу у світі повітряну кулю з автоматичним пальником на рідкому

пальному для підігріву повітря у балоні.

Бі Тревел рекомендує
Політ на літаку Львів
Політ на літаку

Оглядовий політ навколо Львова ( 30 хв. )

Маршрут замками Львівщини (Олесько, Золочів, Підгорецьк, Почаїв тощо (40-60 хв.)

Львів-Трускавець (джерела лікувальних вод) з посадкою у Дрогобичі (40-45хв.)

Львів-Славськ (Карпати)-Львів (40-60хв.)

Бі Тревел рекомендує

Поїздки по околицях Львова, пам'ятки.

   

Як для самого міста, так і для околиць Львова пам'ятки є невід'ємним атрибутом. У цьому старовинному місті є численні пам'ятники архітектури, музеї, площі, парки, храми, церкви, палаци і фортеці. Саме тому місто Лева щорічно приймає величезна кількість туристів, як з України, так і з інших країн світу. Не менш цікавими є і околиці Львова. Під час подорожі, як по Львову, так і по його околицях, необхідно мати з собою карту. Околиці Львова найчастіше зацікавлюють туристів своїми замками. Це Свіржський замок, Підгорецький замок, та Золочівський замок, і Олеський замок, - всі вони відрізняються особливою пишнотою. Заслуговує уваги і Крехівський монастир, огляд якого часто включається в екскурсії по Львівській області. Туристичне агентство Бі Тревел вже протягом багатьох років організовує екскурсії по околицях Львова. Залежно від особистих уподобань та інтересів клієнта, ми порадимо йому, що подивитися у Львові і його околицях. А наш досвідчений екскурсовод, який буде супроводжувати вас у поїздці по околицях Львова, розповість вам багато цікавого про пам'ятники які зустрічаються на шляху. Наше агентство пропонує туристам, як індивідуальні, так і групові екскурсії по передмістю Львова. Однак, незалежно від того, в яку пору року і з ким ви вирішите вирушити на екскурсію по Львову та околицях, ви обов'язково залишитеся задоволеними своєю маленькою подорожжю в минуле.

Что побачити в околицях Львова
Что побачити в околицях Львова

    Якщо ви вирішили приїхати в древню столицю Галичини, але обмежені в часі і не знаєте, що подивитися у Львові і його околицях, зверніться в компанію Бі Тревел. Менеджери туристичної агенції підберуть для вас найцікавіші поїздки по околицях Львова, максимально щільно розроблять графік екскурсій, щоб ви змогли навіть за пару днів побачити найцікавіші місця Львова. Стародавні замки та монастирі - ось те, що прагнуть побачити всі туристи, приїжджаючи в прекрасний Львів.

По Львову та околицях

  Компанія Бі Тревел запрошує туристів в захоплюючу подорож по Львову та околицях, адже передмістя стародавньої столиця Галичини представляють собою джерело архітектурних та історичних пам'яток. Поїздка по околицях Львова та його визначним пам'яткам включена в програму турів, які пропонує турагенції для своїх клієнтів. Замовляючи на Бі Тревел тур по околицях Львова, ви робите ставку на активний і пізнавальний відпочинок.

Околиці Львова

Околиці Львова представляють справжню знахідку для допитливих і активних туристів, що цікавляться не тільки сучасною хронікою, а й стародавніми анналами. Екскурсії по околицях Львова - це прекрасні середньовічні замки та монастирі, що стали в наш час музеями. Ви побачите «з середини» не лише архітектуру старовинних замків, але і зможете ознайомитися з побутом, дуже своєрідним у стародавніх лицарів. Монастирі та дзвінниці стародавнього Лемберга - це окрема тема для екскурсій по околицях Львова, - захоплююча і таємнича.