Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Один день у Львові. Що подивитися, як провести 1 день.

Вас може це зацікавити:

   

    Не варто думати, що за один день у Львові ви не зможете познайомитися з містом. Якраз навпаки, ви отримаєте перше враження від стародавньої столиці Галичини і зрозумієте, варто чи ні надалі ще раз приїжджати до Львова. Весь Львів за один день оглянути не можливо, адже недарма він вважається туристичною Меккою України - таку величезна кількість пам'яток і пам'ятників історії та архітектури зібрано на відносно невеликій площі. За 1 день у Львові ви встигнете оглянути центр міста, в якому гармонійно поєднуються архітектурні пам'ятники минулих століть і сучасні будівлі в стилі модерн.

    Латинський Кафедральний костел і знамениту площу Ринок потрібно відвідати обов'язково, навіть якщо ви замовляєте на Бі Тревел поїздку на один повний день. Адже в кожному місті є місця, які нерозривно пов'язані з його історією, і, відвідавши які, турист може сказати: «У подорожі Львовом за один день я побачив символ міста». Таким місцем у Львові є, наприклад, Високий Замок, з оглядового майданчика якого відкривається прекрасна панорама стародавнього Лемберга. Саме тому в будь-який 1-денний тур у Львів для організованих груп або індивідуальну подорож неодмінно входить відвідування найвищої точки міста. Як правило, туристи привозять із собою з туру вихідного дня у Львові фотографії, які зроблені з оглядового майданчика і чудово демонструють неперевершену панораму міста, що тоне в зелені парків.

Один день у Львові

   Плануючи, як провести день у Львові, неодмінно включіть в список заходів відвідування знаменитих львівських кав'ярень, відомих своєю неповторною кавою у всіх можливих різновидах. У екскурсію на один повний день можна включити відвідування Шоколадної майстерні, адже ласуни неодмінно захочуть забрати з собою кращий справжній традиційний львівський шоколад. Не думайте, що не можна побачити у Львові за один день найцікавіші місця, про які туристи, повернувшись додому, розповідають у першу чергу. Просто, замовляючи тур на сайті Бі Тревел, вкажіть, що саме ви хотіли б побачити за один вікенд у Львові, і для вас організують індивідуальну екскурсію з урахуванням ваших побажань. І тоді вам будуть доступні всі пам'ятки за 24 години: адже професійний гід складе для вас програму так, щоб показати більше цікавого у своєму місті. При замовленні групового туру на 1 день ви також можете скористатися послугами індивідуального гіда, а якщо потрібно - то й перекладача. У компанії професіоналів від Бі Тревел ваша поїздка складеться вдало, екскурсії пройдуть захоплююче цікаво, і все, що необхідно побачити у Львові за один день буде вам запропоновано в кращому вигляді.