Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Нічні прогулянки по Львову для груп. Місця для прогулянки

Вас може це зацікавити:

   

    Ох, ці нічні прогулянки Львовом! Скільки в них таємниці і романтики, адже недарма закохані пари, які приїжджають до Львова, в першу чергу замовляють в туристичному агентстві Бі Тревел романтичну прогулянку під місяцем. Нічна прогулянка вулицями Львова - це можливість побачити спляче місто, тихе і прекрасне, завмерле після метушні дня в ореолі ліхтарів. Як правило, місця для прогулянки нічним Львовом вибирають з урахуванням можливості не тільки показати, наскільки прекрасним є місто під світлом місяця, а й розповісти багато цікавих історій з його життя. Нічна прогулянка Львовом може бути пішою або автобусною. Обидві мають свої переваги. Якщо ви замовите на сайті Бі Тревел піші прогулянки містом, ви зможете детально розглянути пам'ятники архітектури та історії, доторкнуться рукою до камінню бруківки, по якій три і більше сотні років тому, так само, як і зараз, поспішали люди і камені пам'ятають біг часів... А ось автобусна прогулянка-екскурсія містом - це більш швидкий і поверхневий спосіб знайомства зі Львовом.

    За кілька годин ви побачите безліч цікавих місць у місті, популярні пам'ятки і зможете сфотографуватися на їх фоні. Фото прогулянка для тих, хто приїжджає до Львова з певною метою - провести фото сесію - може стати одночасно і пізнавальною екскурсією, якщо ви замовите в турагенції Бі Тревел послуги індивідуального гіда. Він проведе вас не тільки найцікавішими місцями древнього Лемберга, але і найкрасивішими, гідними з'явитися на ваших кращих кадрах. Маршрут прогулянки Львовом ви можете вибрати самі, але на Бі Тревел вже є розроблені з урахуванням інтересів більшості туристів екскурсійні маршрути вуличками стародавнього Лемебрга або проспектами сучасного Львова.

Нічні прогулянки по Львову

    Крім романтичної прогулянки для двох, або вечірньої прогулянки для груп в туристичному агентстві Бі Тревел вам можуть запропонувати захоплюючу, таємничу і трішки страшну прогулянку підземеллями Львова. Ця подорож відрізняється від прогулянки вулицями Львова і особливо подобається тим, хто знає, що немає такого підземелля чи катакомб, які не зберігали б у собі таємницю століть. Для туристів, котрі ведуть активний спосіб життя менеджери Бі Тревел можуть запропонувати велосипедні тури Львовом. Свіжий вітер, мобільність, можливість проїхати там, де не зможе «протиснутися» автобус, побачити багато цікавого і побувати в різних місцях протягом одного дня - ось переваги велосипедної прогулянки Львовом. Одним словом, якщо готуєтеся до поїздки у Львів, вибирайте тур і різні маршрути. До ваших послуг віртуальні прогулянки Львовом, путівник онлайн, відео прогулянок Львовом і розкішний вибір найцікавіших маршрутів від Бі Тревел. Найкращі і цікаві прогулянки Львовом Україна пропонує в особі туристичної компанії Бі Тревел і сподівається, що гості країни полюблять древній Лемберг і їм припаде до душі щирість і дружелюбність корінних львів'ян.