Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Школярам та студентам:

Відпочинок у Львові на Новий рік. Новорічні тури у Львів

Дегустації з львівськими кнайпами. Новорічна екскурсія

Розповіді екскурсовода під чашку гарячого глінтвейну, затишна атмосфера кафе, новорічний настрій і самі незвичайні зустрічі чекають на вас у Львові.

Відпочинок на новорічні свята у Львові

   

   Туристи з 10 країн світу та всіх куточків України організовують собі відпочинок на новорічні свята у Львові, де новорічно-різдвяні торжества тривають більше місяця (з середини грудня майже до кінця січня). Щоб зануритися в атмосферу чудес і незабутньої зимової казки, новорічні тури до Львова щорічно здійснюють 160-200 тис. мандрівників. Новий рік у Львові - самий колоритний період життя древнього міста, коли в кожному його куточку можна зустрітися з національними традиціями, звичаями, обрядами і промислами.

   У новорічний тур до Львова можна відправлятися з моменту початку Різдвяного ярмарку, в рамках якої проходять її офіційне відкриття (8.12), майстер-класи до свята Св. Миколая, Андріївські вечорниці, День Св. Миколая, львівська коляда, виступи вертепів, святкування Маланки ( 13.01). Відпочинок у Львові на Новий рік - це симпозіум крижаної скульптури, фестиваль національної української кухні, спільний обряд водохрещення, проведений священиками різних конфесій, і інші приголомшливі видовища. При бажанні приєднатися до цього буяння позитивних емоцій і яскравих вражень, завчасно бронюйте в туристичній компанії «Бі Тревел» тури до Львова на Новий рік. Співробітники екскурсійного турагентства візьмуть на себе підготовку і супровід вашого незабутнього відпочинку у світ новорічної феєрії стародавнього Львова.

Відпочинок на Новорічні свята у Львові

    Зимові канікули для дітей, або різдвяні вакації у дорослих можна провести так, щоб пам'ять про декілька днів новорічного туру до Львова залишилася назавжди! Доручіть організацію відпочинку на Новорічні свята у Львові співробітникам турагентства Бі Тревел, і ви переконаєтеся, скільки цікавого можна дізнатися за кілька днів, скільки дивовижних виставок і ярмарків можна відвідати, які дивовижні фотографії Львова новорічного можна привезти своїм друзям! Комфортне проживання, цікаві екскурсії, найкращі ресторани, організація поїздок за місто, трансфер, найпопулярніші кав'ярні Львова будуть вам доступні з Бі Тревел протягом всіх Новорічних свят.

Новорічний тур до Львова

    Туристичне агентство Бі Тревел радить всім, хто ще жодного разу не був у Львові розпочати знайомство з містом, купивши новорічний тур до Львова. У цей час столиця стародавньої Галичини перетворюється і перетворюється на одну велику новорічну казку. Можна купити індивідуальні та колективні тури до Львова на Новий Рік, а можна забронювати романтичну поїздку на двох: освідчення в кохані та пропозицію руки і серця не можуть бути відкинуті під урочистий різдвяний дзвін дзвонів кращих соборів Львова!

Відпочинок у Львові на Новий Рік

   Чому багато хто вибирає відпочинок у Львові на Новий Рік? Та тому, що в цей час у місті відбувається щось неймовірне! Кожна вулиця і площа перетворюється на театральні підмостки, на головній ялинці міста загоряються яскраві вогні, ліхтарі прикрашені новорічною ілюмінацією. Протягом усіх новорічних свят проходять виставки, ярмарки, концерти, фестивалі і конкурси і Новий Рік у Львові запам'ятається назавжди, якщо ви хоча б раз проведете кілька днів наприкінці грудня або початку січня в стародавньому Лемберзі.