Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Іспанський гід. Екскурсії Львовом на іспанській мові.

Сім чудес Львова

Різні історики і мистецтвознавці не завжди відносять до цього списку одні й ті ж пам'ятки, але щодо деяких споруд їх думка збігається.

Бі Тревел рекомендує

   

      Так, звичайно, у Львові не проводиться корида, і немає післяобідньої, традиційної для Іспанії, сієсти, коли затихає шум на вулицях та по містах мирно бродить сон. Зате іспанців, які приїжджають в Україну в стародавньому Лемберзі чекає дружня зустріч і екскурсовод по Львову на іспанській мові. І це прекрасно! Якщо туристи з Іспанії по-справжньому цікавляться історією нашої країни, і хочуть побувати на найпопулярніших екскурсіях по Львову, на іспанській мові їм запропонують супровід професійні гіди з компанії Бі Тревел. Для того, щоб гостей вчасно зустріли і запропонували насичену програму, потрібно заздалегідь забронювати номери у готелях або поселення в приватних апартаментах, замовити поїздки по околицях, орендувати автомобіль і, звичайно ж, скористатися послугами гіда перекладача по Львову іспанською мовою. Тільки таким чином, з таким комплексним підходом екскурсії по Львову для гостей з Іспанії зможуть стати по-справжньому цікавими. Компанія Бі Тревел пропонує групові екскурсії для іспанських груп у складі делегацій, і індивідуальні тури для іспанців, подорожуючих поодинці. Як і пам'ятки Іспанії, пам'ятники культури і архітектури Львова вимагають професійних коментарів, і така послуга від Бі Тревел пропонується тим, хто приїхав до України отримати максимум корисної інформації: іспанський екскурсовод у Львові не дасть занудьгувати гостям і покаже знамениті підземелля, пам'ятні місця, буде супроводжувати під час пішого походу по місту або автобусної поїздки по околицях Львова та його лицарських замків. Послуги екскурсоводів від Бі Тревел краще замовляти завчасно, під час вибору туру, будь то індивідуальний тур або групова поїздка, яку ви замовляєте, наприклад, для партнерів по бізнесу. Не забудьте вказати, роблячи замовлення на Бі Тревел, які конкретно послуги іспанського гіда у Львові вам будуть потрібні. Можливо, гості захочуть скористатися можливістю і запросити перекладача на ділову зустріч, а, можливо їм буде потрібно гід-перекладач, щоб комфортно і весело провести час в аква-парку або ресторані. Все можливо з Бі Тревел!

Екскурсії іспанською мовою

    Не важливо чи хочете Ви тільки прогулятися вуличками Львова, вдихнувши на повні груди запах кави, або Ви впевнені, що познайомитися з містом можна тільки завдяки екскурсіям, або Вам потрібно відвідати конференцію або бізнес-зустріч. У будь-якому випадку Вам потрібен буде приватний гід іспанською мовою, щоб полегшити своє життя. Але, звичайно ж, найцікавіше і найбільш пізнавально буде замовити гіда на іспанській мові для проведення екскурсій. Тільки уявіть собі, як ви разом з іспанськомовним гідом впевнено крокуєте львівським проспектом Свободи, сміливо розумієте за допомогою особистого гіда, який розмовляє іспанською абсолютно все. Жоден напис на невідомій для вас мові, не є більше незрозумілим. Весь Львів тепер Вам підвладний. А більш того, Вам надається можливість екскурсії в складі групи або індивідуально, Ви можете вільно вибрати, яким чином Ви хочете проводити свої екскурсії. Ваш вибір - в ваших руках. А ще, для Вас ми приберегли супер-пропозицію, а саме проведення оглядової екскурсій на іспанською мовою. Це насправді прекрасна можливість дізнатися про місто Лева все без винятку, адже така екскурсія включає в себе тур по найбільших музеях, величних храмах, по всіх красивих, таємничих і незвичайних куточках західної столиці. І ми підготували для Вас ще один великий сюрприз, а саме зараз можливими стали екскурсії у Львові пішки і на автобусі, тобто Ви в будь-який момент можете віддати перевагу поїздці на транспорті і оглянути місто, дивлячись у віконце. Адже тільки ходити пішки не кожен зможе, тим більше по Львову, адже у Львові місць, які кожен турист з Іспанії просто повинен відвідати хоч відбавляй. Тому ми подбали про кожну деталь, щоб відпочинок наших друзів з Іспанії видався на славу.