Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Турецький гід. Екскурсії Львовом на турецькій мові.

ШокоЛьвів

Культовий напій для Львова

Львів перлина Європи

Автобусна з гідом (3 виходи)

Бі Тревел рекомендує
Австрійський Львів

Завдяки нашій екскурсії ви зможете представити себе і звичайним львівським міщанином того часу, і видатним правителем Австрії.

Бі Тревел рекомендує

   

     Чому турки знають кілька десятків слів російською, у чому ми можемо переконатися, відпочиваючи, наприклад, в Аланії, Кемері або в Анталії, а ми не володіємо турецьким навіть на рівні хау ду ю ду? Напевно, тому, що для якісного спілкування на турецькій потрібні професійні гіди перекладачі, які можуть провести екскурсії по Львову турецькою мовою. Як забронювати для поселення в готелі кращі номери гостям з колишньої Османської імперії? Звичайно ж, на сайті туристичного агентства Бі Тревел, де пропонуються не тільки групові екскурсії для турецьких груп, але також можна замовити послуги екскурсоводів та гідів-перекладачів для індивідуальних турів для турків. Що отримує турист, який приїхав з Туреччини до Львова, при своєчасному замовленні туру і поселенні, бронюванні кращих та найбільш цікавих екскурсій і розважальних програм? По-перше, гарантовану можливість жити в комфортабельному номері в центрі міста, по-друге, побувати на найцікавіших оглядових екскурсіях: і, по - третє, подорожувати з індивідуальним турецьким гідом у Львові. Доступні розумінню розповіді про найбільш захоплюючі моменти історії Львова, можливість отримати рекомендації щодо кращих ресторанів, право відчувати себе «у своїй тарілці» - ось що дає туристам з Туреччини своєчасне замовлення послуг екскурсовода по Львову турецькою мовою. Крім того, турецький гід у Львові від Бі Тревел може виступати в якості перекладача на діловій зустрічі, адже активно розвиваються партнерські відносини України з Туреччиною дають можливість проводити зустрічі, семінари, навчання, конференції з турецькими колегами. Делегації та групи приїжджих з Туреччини можуть задовго до візиту в місто замовити екскурсії по Львову в супроводі гіда, який володіє турецькою мовою. Для цього на сайті компанії Бі Тревел можна зв'язатися з менеджерами і вказати час приїзду, забронювати житло, замовити для вечері ресторани та екскурсії по Львову турецькою мовою. Приїжджайте, і ви переконаєтеся, що туристам з Туреччини може бути у Львові не менш комфортно і цікаво, ніж нашим співвітчизникам, відпочиваючим в Каппадокії або Стамбулі.

Екскурсії турецькому мовою

    Разом з турецько гідом Ви дійсно зможете по-справжньому класно відпочити, не турбуючись про мовні бар'єри, що так часто виникають у іноземних туристів. А враховуючи, що турецька та українська мови мало чим схожі, то туристам з колишньої Османської імперії просто необхідно замовити у нас особистого гіда, що говорить на турецькій. Він забезпечить Вас не тільки відмінною інформацією про львівську культуру, історію, розповість чимало про архітектуру, про таємничі підземелля, про всі точки Львова з найкращим оглядом, а й просто добре проведеним часом. Бі Тревел організовує самі своєрідні екскурсії, які тільки побажаєте: і екскурсія у Львові пішки і на автобусі, і в складі групи або індивідуально. У складі групи Вам буде дійсно цікаво, так як Ви зможете відвідати чимало місць призначених спеціально для великої кількості людей. Про це докладніше зможете дізнатися вже під час екскурсії. А ось щодо індивідуальних екскурсій, то ми вважаємо що це прекрасна можливість познайомитися з містом ближче. Приватний гід турецькою мовою проведе Вам дійсно хороший тур по всім кращим львівським куточкам. Від центру міста, по всіх найбільших і красивих будівлях, до таємних перлин Львова. Адже Ви знаєте все краще ніколи не лежить на увазі. А наш турецькомовний гід забезпечить Вам те, що звичайні гіди показати не здатні. І зараз гості з Туреччини також мають можливість проведення оглядової екскурсій турецькою мовою, що є насправді цінною можливістю для Вас. Переконайтеся на власні очі, що разом з гідом на турецькій мові для проведення екскурсій Ваше життя стане значно легше. Вам більше не доведеться бігати зі словником в руках. А більш того на наступний раз, коли Ви вирішите відвідати Західну столицю України, то ви неодмінно захочете замовити гіда, який володіє турецькою мовою.