Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Російський гід. Екскурсії Львовом на російській мові.

Театр опери та балету

Познайомитися з прекрасною скульптурою і живописом цієї розкішної споруди ви зможете, відвідавши нашу екскурсію.

Львів перлина Європи

Автобусна з гідом (3 виходи)

Бі Тревел рекомендує
Сім чудес Львова

Різні історики і мистецтвознавці не завжди відносять до цього списку одні й ті ж пам'ятки, але щодо деяких споруд їх думка збігається.

Бі Тревел рекомендує

   

     Чудово, що в туристичному агентстві Бі Тревел можна замовити екскурсії по Львову російською мовою. Така послуга оціниться особливо високо тими, хто не володіє досконало українською мовою, але хотів би краще пізнати історію стародавнього Лемберга. Гості з Росії із задоволенням користуються послугами екскурсоводів зі знанням іноземних мов, адже, незважаючи на те, що співучість і мелодійність української мови неймовірно приваблива, отримати корисну інформацію, все ж, краще на тій мові, яку розумієш досконало. Російський екскурсовод у Львові проведе туристів з братньої країни за найкращими маршрутами міста і покаже всі його визначні пам'ятки. Програми відвідувань і тури можна забронювати на сайті Бі Тревел з одночасним замовленням послуги екскурсовода по Львову російською мовою. Прекрасно, що співробітники туристичного агентства з кожним днем розширюють сферу своєї діяльності і можуть запропонувати екскурсії по Львову абсолютно на будь-якій мові. Туристові, що приїхав вперше в колишню столицю Галичини і гостро потребують професійного гіда-перекладача по Львову російською мовою, допомога Бі Тревел буде дуже доречна. Адже мова йде про те, що російський гід у Львові не тільки буде супроводжувати туристів на екскурсії, але і допоможе з поселенням, організацією харчування, бронюванням квитків на будь-які міські заходи. І, якщо українська мова може бути хоча б частково зрозумілою російським туристам, то послуги індивідуальних екскурсоводів для гостей з країн Західної Європи потрібні, як повітря. На сайті компанії Бі Тревел ви можете замовити індивідуальні тури для росіян, розраховуючи при цьому на компетентність і відмінну освіту гідів, а також групові екскурсії для російських груп у супроводі представника туристичного агентства Бі Тревел.

Екскурсії російською мовою

     Уявіть собі, як приємно сидіти в незнайомому місті з чашкою теплої львівської кави і розуміти, що скоро почнеться екскурсія з російськомовним гідом і турбуватися нема про що. Вам від цього і радісніше на душі, і комфортніше. Звичайно ж українська мова, безумовно, милозвучна, красива і незвичайна, але, якщо розумієте її не дуже добре, краще не ризикувати пропустите більшу частину екскурсії з українськомовним екскурсоводом повз вуха. Екскурсією західною столицею потрібно насолоджуватися, задовольнятися цілком, а в цьому Вам найкраще може допомогти приватний гід рідною російською мовою. Він піднесе Вам як на блюдечку, всі найцікавіші факти, історії і розповіді про місто Лева, він зацікавить Вас під час проведення оглядової екскурсій російською мовою, знайде підхід до кожного туриста, незалежно від того чи це екскурсія в складі групи або індивідуально. За час будь-якої з екскурсій Ви обов'язково полюбите свого особистого гіда, що говорить російською, адже він перетворить Вашу екскурсію в казковий тур містичними підземеллями і величними храмами, затишними вуличками і повними мудрості музеями. Ми навіть подбали, щоб у Вас була можливість вибрати екскурсії у Львові пішки і на автобусі, адже пішки розглянути надзвичайну величезну кількість місць у Львові Ви просто не встигнете. Спілкуватися російською мовою для проведення екскурсій для Вас буде справжнім задоволенням, Ви будете почувати себе в своїй тарілці і Львів прийме Вас у свій нескінченний і такий натхненний і повноцінний вир життя. Ви безсумнівно залишитеся задоволені, тому вперед до своєї мрії. Вибирайте особистого гіда, що говорить російською і збирайте валізи до міста Лева, що вже чекає Вас.