Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Китайський гід. Екскурсії Львовом на китайській мові.

Польський Львів

Розглядаючи унікальну архітектуру та старовинні квартали, ви зможете краще зрозуміти особливість того часу.

Львів єврейський

Багатовікова історія єврейської громади - це частина історії стародавнього Львова.

Австрійський Львів

Завдяки нашій екскурсії ви зможете представити себе і звичайним львівським міщанином того часу, і видатним правителем Австрії.

Бі Тревел рекомендує

   

     Ну, як же не врахувати інтереси нації, якщо вона є найчисельнішою на нашій планеті? Якщо кожен шостий житель Землі - китаєць, то, само собою зрозуміло, що туристичне агентство Бі Тревел з радістю пропонує всім, хто відносить себе до жителів Піднебесної, екскурсії по Львову на китайській мові. Китайський гід у Львові для тих, хто не володіє українською або російською мовою, а знає тільки свою рідну - китайську, але хотів би ближче пізнати історію міста, пропонує свої послуги. На сайті туристичної компанії Бі Тревел ви можете забронювати для своїх колег з Китаю поселення в найкращих готелях міста і замовити програми екскурсій по місту. На сайті Бі Тревел пропонуються групові екскурсії для китайських груп, а також можна забронювати індивідуальні тури для китайців. Адже важко уявити, що людина, що потрапила у Львів і знає тільки свою рідну мову - китайську, зможе поставити питання, бути зрозумілим, і отримати зрозумілу відповідь на своє питання. Якщо англійську більш-менш знають майже всі, то з китайським значно складніше. Ось чому китайський екскурсовод у Львові для туристів з Китаю - це не просто можливість отримати цікаву інформацію, але і просто спосіб не заблукати в чужому місті. Послуги екскурсоводів зі знанням китайської мови користуються попитом не тільки у індивідуальних туристів, а й у представників ділових кіл. Оскільки бізнес з Китаєм активно розвивається, немає нічого дивного в тому, що все частіше на вулицях древньої столиці Галичини можна побачити групи китайців у супроводі екскурсоводів по Львову. На китайській мові назви пам'яток, імена відомих політичних і культурних діячів, слова власні, що позначають найменування музеїв, пам'ятників і визначних пам'яток звучать схоже на російську або українську, але в іншому гості з Китаю гостро потребують послуг професійного гіда-перекладача по Львову на китайській мові. Замовляйте на Бі Тревел будь які послуги: тури та екскурсії по Львову на китайській, супровід під час ділових зустрічей, присутність в якості перекладача на семінарах і конференціях: китайський діловий і загальний повною мірою задовольнить своєю якістю носіїв мови.

Екскурсії на китайській мові

   На нашу думку ні в якому разі не можна обійтися в місті без знання мови. Будь-то магазинна вивіска, рекламний щит, дошка оголошень, назви музеїв і кафешок, де також так люблять проводити час туристи, назви вулиць і покажчиків. А тільки з знанням китайської мови неможливо зрозуміти всі ці дрібниці, без яких ніякої насолоди Ваш відпочинок в місті Лева не принесе. А з китайським гідом для китайських туристів відразу ж відкриються нові простори, пропаде колишня боязкість в чужому місті і більше не доведеться турбуватися ні про що. Адже тепер Вам належить відвідати екскурсії у Львові пішки і на автобусі, екскурсії по музеях і таємничих львівських підземеллях і Вам відкриються чимало інших можливостей. І представте собі все це на китайській мові. У будь-який момент дня, ночі, тобто коли побажаєте туристичне агентство Бі Тревел надає гідів на китайській мові для проведення екскурсій. У нас є прекрасна база екскурсоводів, які є носіями китайської мови. Ми робимо все краще для наших туристів, щоб їх відпочинок був максимально комфортним і зручним. І більш того, наші туристи з Китаю можуть вільно вибрати як вони хочуть насолоджуватися західною столицею України, оскільки вони можуть зробити це в складі групи або індивідуально. Можна вибрати собі особистого гіда, що говорить на китайській, щоб не тільки не заблукати в львівських вулицях просочених запахом кави і шоколаду, а також дізнатися про культуру та історію Львова з перших вуст. Приватний гід на китайській мові подасть всю інформацію до Вас найкращим чином, що кожен зможе дізнатися всі найпотаємніші таємниці, які приховує величний Львів, всю магію цього дивного міста. Тільки для Вас навіть надається можливість проведення оглядової екскурсій на китайській мові. Все заради інтересів наших китайських друзів. Бі Тревел піклується про Вас.