Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Англійський гід. Екскурсії Львовом на англійській мові.

Сім чудес Львова

Різні історики і мистецтвознавці не завжди відносять до цього списку одні й ті ж пам'ятки, але щодо деяких споруд їх думка збігається.

Бі Тревел рекомендує
Підземелля Львова

Наша екскурсія «Львівські підземелля» дозволить і вам доторкнутися до таємниць підземного світу.

Бі Тревел рекомендує

   

    Уявіть собі екскурсії по Лондону англійською мовою, за умови, що ви не володієте нею досконало. Для того щоб англомовні туристи, які приїхали до Львова, відчували себе комфортно, під час екскурсій розуміли, про що йде мова, туристичне агентство Бі Тревел пропонує послуги екскурсоводів англійською мовою. Що дає можливість забронювати тури по Львову і передмістям і одночасно замовити послуги гіда-перекладача по Львову на англійській мові? Відповідь проста: повну свободу і можливість адекватно сприймати інформацію. Для тих, хто приїжджає до Львова у складі делегацій, Бі Тревел пропонує групові екскурсії для англійських груп. Але також не будуть обділені увагою туристи, які приїжджають приватним чином: індивідуальні тури для англійців розроблені з урахуванням інтересів гостей міста, і здатні дати їжу для розуму допитливим англомовним пілігримам. Екскурсовод по Львову на англійській мові - це не тільки можливість побувати в найцікавіших місцях міста і побачити неймовірну привабливість його пам'яток, а й дізнатися про історію кожного з них. Крім того, що гості міста зможуть замовити будь-які екскурсії по Львову з гідом англійською мовою, їм також надається можливість забронювати послуги перекладача на ділові зустрічі чи конференції. Іноді бізнес-поїздки до Львова для участі у семінарах використовують також і в туристичних цілях: чому ж не об'єднати корисне з приємним, і не поєднати відпочинок з роботою, якщо англомовний екскурсовод у Львові може професійно переводити діалоги будь-якої складності, і при цьому відмінно знати історію свого міста? Такою можливістю - побувати у Львові у справах служби і при цьому отримати яскраві враження від екскурсій по Львову, хочуть скористатися багато. Тому, якщо ви плануєте нанести діловий візит до Львова, і хотіли б вдатися до послуг англійського перекладача, звертайтеся на сайт компанії Бі Тревел. Для вас забронюють кращі готелі, забезпечать поселення в комфортабельних номерах, нададуть на вибір програми екскурсій по Львову та запропонують послуги професійного англомовного гіда-перекладача.

Екскурсії англійською мовою

    Ви з легкістю можете замовити особистого гіда, який розмовляє англійською, і жодного разу в вас не виникне ні краплі сумніву чи правильно ви зробили. Тим більше, якщо Ви анітрохи не знаєте української мови, тоді ж Вам просто необхідно скористатися послугами туристичного агентства Бі Тревел і замовити гіда, який розмовляє англійською. Вам випадає чудова нагода як проведення оглядової екскурсії англійською мовою, так і проведення екскурсій в складі групи або індивідуально, як і екскурсії у Львові пішки і на автобусі. Все на Ваш розсуд. Але незважаючи на те, який вид екскурсії Ви виберете, все з них без винятку англійською мовою. Більш того, з англійським гідом Ваш відпочинок відразу ж стане набагато цікавішим і незвичнішим. Інтелігентні та захоплюючі історії, таємничі загадки про місто Лева, старовинні легенди - все це і багато іншого Ви зможете почути з вуст нашого гіда. Ви можете переконатися в цьому самі, вибравши приватного гіда англійською мовою. Більш того, він допоможе Вам не тільки зорієнтуватися в місті, розповість абсолютно все про місто Лева, проведе усіма найважливішими пам'ятними місцями, а також порадить кращі львівські кав'ярні та магазинчики, де Ви зможете придбати різноманітні дрібнички, які будуть завжди нагадувати Вам теплими спогадами про відвідини західної столиці України. Як ми вже сказали, наші гіди не тільки спілкуються англійською мовою для проведення екскурсій, а також пропонують послуги перекладача для Ваших конференцій або ділових зустрічей, щоб все пройшло якнайкраще. І Ви можете не хвилюватися ні за що, оскільки наші гіди- перекладачі професіонали своєї справи. Бі Тревел подбав, щоб наші туристи отримали все найкраще.