Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Місця які треба відвідати у Львові!

Високий замок

Наша екскурсія дозволить вам побачити цей парк і дізнатися про значення височини міста, яка носить величну назву - гора Замкова.

Бі Тревел рекомендує

Відгуки   

   Місця, які варто відвідати у Львові – це те, що найбільше цікавить усіх, хто планує відвідати місто. Львів – це справжня знахідка для туристів та відпочиваючих, для тих, хто прагне насолодитись красою міста, пізнати всі її принади та почерпнути нові знання про древні Львів, про пам’ятки архітектури, а також про старовинну історію Львова, відкрити для себе незнаний Львів зі всіма його загадками, легендами, його чарами та шармом. Місця, які потрібно відвідати у Львові – це, безперечно старовинна частина міста, яка живе і дихає історією та стародавніми легендами.

   Атмосфера Львова сприяє комфортному відпочинку, гарному настрою, тут кожен туристи, гість та відпочиваючий почуває себе у рідній домівці, в оточенні дружніх ти привітних людей. Якщо турист запитає у перехожих на вулиці – про місця, які варто і потрібно відвідати в Львові, то львів’яни одразу підкажуть низку закладів та цікавих місцин, які справді варті уваги.

   Львів відкритий для кожного, а тому місця для туристів, цікаві та екзотичні, унікальні, все залежить від смаків та вподобань самих візитерів. Місця для відпочинку у Львові – це справжня знахідка, адже у старовинній частині міста, центральній частині є безліч унікальних місцин, які створені для відпочинку та комфорту усіх відпочиваючих. Це не лише заклади харчування, паби, кав’ярні, ресторації у львівському стилі, але й пам’ятки архітектури, що є перлинами – знакові місця для відвідування.