Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Екскурсійні маршрути по місту Львів. Путівник

По Львову на автомобілі

Ця екскурсія буде для Вас своєрідною мандрівкою у давню історію Львова.

   

    Що робити, якщо ви приїхали до Львова самостійно, не маючи чіткого плану подорожі? Як організувати свої прогулянки містом таким чином, щоб побачити за вікенд максимальну кількість цікавих місць, історичних та архітектурних пам'яток, встигнути відвідати музеї і оглянути пам'ятки? Насамперед, туристу-«індивідуалу» потрібно купити туристичний путівник, а можна обмежитися картою міста, яку безкоштовно можна придбати в аеропорту чи на залізничному вокзалі, а також отримати в інфоцентрі. Для тих, хто оснащений сучасними девайсами - телефонами і планшетами - ще простіше розробити власний маршрут містом. Просто потрібно використовувати електронний путівник і з його допомогою намітити для себе точний план.

    Для тих, хто хотів би скористатися вже перевіреними і давно розробленими екскурсійними маршрутами містом, отримати детальну інформацію про Львів, а також уточнити, де краще зупинитися - в готелі, приватних апартаментах або хостелі - рекомендується звернутися на сайт туристичного агентства Бі Тревел. Менеджери туристичної агенції порадять де жити, де поїсти або що подивитися туристам, що приїхали до Львова сім'єю з дітьми, або подорожують удвох, або надають перевагу відпочинку в компанії друзів. Адже для різних категорій гостей Львова потрібні зовсім різні умови відпочинку і харчування, і те, що підійде веселій компанії молодих людей, не влаштує сім'ю з маленькою дитиною. Але довідник туриста Львовом допоможе всім, без винятку, адже в ньому зазначені основні визначні пам'ятки міста, історичні місця, позначені пункти харчування, готелі, заправки, кафе та культурні заклади.

Маршрут по місту Львів

   За допомогою офіційного онлайн-путівника або паперового путівника можна задовго до поїздки скласти докладний план заходів, візитів в музеї та відвідувань популярних ресторанів і кафе. Корисну інформацію можна знайти на туристичному порталі про Львів, і при правильному підході до планування за кілька днів у місті можна встигнути дуже багато! Складаючи маршрути від міста і містом, розписуючи план відвідувань пам'яток, виділяючи час на виставки, ресторани і участь у фестивалях, можна організувати чудовий, цікавий і пізнавальний відпочинок у Львові. У випадку, якщо ви хочете отримати найбільш повну інформацію про відпочинок у Львові, можна звернутися на сайт туристичного агентства Бі Тревел, де вам не лише розкажуть про всі переваги вихідних у Львові, а й складуть оптимальний екскурсійний маршрут, забронюють готель, порадять найкращі ресторани, нададуть послуги індивідуального гіда.