Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Маршрути по Львову. Транспорт у Львові

Львівське «Свято сиру та вина»

Проводиться «Свято сиру та вина» у внутрішньому дворику Ратуші.

День Батяра у Львові

Батяри віддавали перевагу веселій та енергійній музиці, під яку можна було досхочу натанцюватись та наспіватись у галасливій кнайпі.

Замок Свірж у Львові

Свірж здавна славиться своїм мальовничим і дуже романтичним замком. Зведений цей замок у 1482 році і завдячує своєю появою роду Свірзьких.

    Як і будь-який інший популярний туристичний центр, який представляє цікаві і захоплюючі маршрути, львів може похвалитися величезною кількістю всіляких напрямків і унікальних місць. Кожен маршрут по Львову здатний подарувати туристам масу задоволення і незабутні відчуття від подорожі. Це не дивно, адже у Львові подивитися є на що - навіть сідаючи в тролейбус або трамвай, з вікна Ви побачите фантастичну картину що чергується з вузьких вуличок і стародавніх архітектурних споруд. Маршрути у місті Львів проходять таким чином, що Ви завжди зможете побачити щось цікаве і захопливе. Навіть якщо у Львові Ви провели вже не один день, якщо Ви об'їздили всі маршрути трамваїв і тролейбусів Львова, якщо Ви побували в багатьох екскурсіях - все одно будь-який маршрут по Львову може виявитися унікальним і Ви обов'язково зустрінете щось, чого ще не бачили до цього часу. Іноді навіть місцеві жителі не знають всі цікаві маршрути, здатні сповна уявити Львів таким, яким Ви його ще не бачили. Саме тому варто скористатися послугами досвідчених гідів, з кращими з яких якраз і співпрацює туристичне агентство Бі Тревел. Ми запропонуємо Вашій увазі тільки найбільш яскраві і оригінальні маршрути по Львову, які стануть для Вас справжньою незабутньою пригодою, що запам'ятатися надовго, а може і на все життя ....

Підземний туристичний маршрут
Підземний туристичний маршрут

   Кожен турист, який готується до поїзді до Львова, планує спуститися в підземелля, відомі своїми стародавніми таємницями і легендами. Але адміністрація міста розробляє ще один підземний туристичний маршрут, який простягнеться від Успенської церкви до річки Полтви. Групи туристів повинні будуть подолати більше 800 метрів по підземними коридорами міста, а екскурсовод розповість про історію та археологічні знахідки. Час в дорозі під містом займе близько години, а називатися маршрут буде «Підземний Львів».

Екскурсійний маршрут по місту
Екскурсійний маршрут по місту

    Екскурсійний маршрут по місту Львову ви можете вибрати самі, якщо вас цікавлять особливі місця в стародавньому Лемберзі. Але традиційно туристам показують найпопулярніші визначні пам'ятки, архітектурні пам'ятники, кращі парки Львова та його музеї. У екскурсійний маршрут по місту і його околицях можна включити візит у старовинні фортеці і середньовічні замки Львова, які є окрасою колишньої столиці Галичини. Заходьте на сайт турагентства Бі Тревел і вибирайте найкращі тури до Львова, в які вже включені найпопулярніші екскурсійні маршрути містом.

Туристичні маршрути Львова
Туристичні маршрути Львова

    Туристичні маршрути Львова проходять по старовинних вуличках міста, ведуть до найпопулярніших пам'ятників архітектури, манять спуститися в підземелля і відправитися за місто, помилуватися на старовинні фортеці і замки. Замовляючи тур до Львова на Бі Тревел, ви можете дізнатися у менеджерів компанії не тільки про те, які туристичні маршрути по Львову будуть включені в програму, а й замовити для супроводу по них індивідуального гіда. Ось тоді ваш візит до Львова буде по-справжньому незвичайним! Адже співробітники турагентства знають кожен маршрут по Львову як свої п'ять пальців, недарма ж вони народилися в цьому прекрасному місті і його історія є, по суті справи, історією їх житті!