Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Літні корпоративи у Львові. Заходи на природі. Пікнік

Політ на літаку Львів
Політ на літаку

Оглядовий політ навколо Львова ( 30 хв. )

Маршрут замками Львівщини (Олесько, Золочів, Підгорецьк, Почаїв тощо (40-60 хв.)

Львів-Трускавець (джерела лікувальних вод) з посадкою у Дрогобичі (40-45хв.)

Львів-Славськ (Карпати)-Львів (40-60хв.)

Бі Тревел рекомендує
Цікаві львівські кнайпи

В кнайпах Ви будете мати можливість продегустувати настоянки і фірмові блюда.

Бі Тревел рекомендує
Три дні, три різні враження ...
Бі Тревел рекомендує

Корпоративні заходи влітку у Львові.

   

   Співробітникам компаній з різних сфер бізнесу, як правило, для якісної діяльності недостатньо лише ділових поїздок, навіть якщо вони проходять дуже захоплююче і пізнавально. Дуже важливо, щоб люди мали можливість хоча б іноді відпочивати всім колективом в неофіційній атмосфері. Відмінним варіантом є корпоративний відпочинок на природі. У цьому випадку співробітники мають можливість, і поспілкуватися один з одним, і посмажити шашлик, і пограти в рухливі ігри, і просто подихати свіжим лісовим повітрям. Як показує досвід, корпоративні виїзди на природу з кожним роком стають все більш популярними, адже більшості людей вже набридли стандартні вечері за столом в ресторані і хочеться чогось нового і незвичайного. Якщо ж колектив не представляє корпоративний відпочинок за містом без розкішного столу, то вони можуть відправитися в ресторан на природі. Якому б корпоративному заході на природі ви не віддали перевагу, менеджери туристичного агентства Бі Тревел організують для вас все найкращим чином. Якщо колектив побажає влаштувати корпоративний пікнік у лісі, то ми візьмемо на себе не тільки організацію поїздки до місця заходу, а й урізноманітимо ваш річний корпоратив всілякими розвагами на природі. Якщо ж колективу захочеться все-таки сидіти за розкішним столом і при цьому дихати свіжим повітрям, наші менеджери підберуть найкращий заміський ресторан і організують вам там відмінний корпоратив.

Корпоративний відпочинок за містом Львів

    Компанія Бі Тревел пропонує вам нове рішення для проведення спільного з колегами відпочинку. Розваги на природі, традиційний виїзд на шашлики, похід у найближчий ресторан або просто свято в офісі спробуйте замінити поїздкою до Львова. Корпоративний відпочинок за містом, Львів нічний, візити в старовинні фортеці і підземелля древнього Лемберга, екскурсії по найцікавішим місцях і нестримні веселощі в аква-парку - все це дійсно можна організувати за допомогою менеджерів Бі Тревел. Ви побачите, що корпоративи можуть бути зовсім іншими: з нестандартною програмою, яскраві, що запам'ятовуються, феєричні!

Корпоративний виїзд у Львів

    Хочете подарувати співробітникам вашої компанії справжнє свято? Тоді замовляйте корпоративний виїзд у Львів на сайті турагентства Бі Тревел. Ви зможете не тільки відмінно розслабитися, але й отримати багато цікавої інформації. Для вас менеджери туристичної агенції розроблять спеціальні екскурсії, організують корпоративний пікнік і запропонують найоригінальніші розваги. Ресторан на природі, нічні поїздки по місту, затишні кафе, аква-парк, заміські монастирі і замки - все це можна отримати, замовляючи корпоратив у Львові.

Заходи на природі у Львові

    Зламайте всі традиції, скасуйте ваші заплановані заходи на природі в рідному місті, і довірте турагентству Бі Тревел організацію корпоративного відпочинку на природі у Львові. Повірте, що навіть для дуже вузькоспеціалізованого професійного свята менеджери Бі Тревел для вас зможуть організувати літні корпоративи у Львові з відвідуванням визначних пам'яток, індивідуальним гідом, розвагами та гастрономічними насолодами, гідними гурманів.