Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Школярам та студентам:

Тури на літні канікули до Львова. Дитячі літні канікули

Економ-канікули для дітей

Ми гарантуємо масу позитивних емоцій для дітей. Гарний настрій і незабутні враження залишаться з Вами надовго!

Дитячі літні канікули у Львові. Провести канікули з Бі Тревел.

   

    Для багатьох батьків дитячі літні канікули - тривалий період особливих турбот про організацію дозвілля своїх маленьких непосид. І малюкам, і підліткам постійно хочеться пізнавати світ, їм не все одно, де провести літні канікули, вони не люблять залишатися на одному місці, їм потрібні нові враження. А це означає, що традиційного оздоровлення на морському березі буде недостатньо для тримісячної перерви між заняттями. Якщо ви губитеся в здогадах, куди ще поїхати на літні канікули з дітьми, дозвольте зайнятися цим вибором професіоналів. Співробітники туристичної компанії «Бі Тревел» організовують якісний і захоплюючий відпочинок для вас і ваших малюків під час шкільних канікул у Львові. А найприємніше, що придбавши в «Bee Travel» тури на літні канікули до Львова, ви звільните себе від рішення утомливих організаційних питань: де зупинитися, де поїсти, що подивитися і інше. Ваші літні канікули з дітьми у Львові будуть наповнені виключно позитивними емоціями і незабутніми враженнями від знайомства з справжньою туристичною перлиною України, з містом, який за красою не поступається Відні, Кракову та Будапешту.

    Багато мандрівників здобувають путівки на літні канікули до Львова в період поведінки численних львівських фестивалів і свят. На початку червня дітям буде цікаво побачити та взяти участь у театральному дитячому фестивалі «Казка у гаю», в кінці серпня - долучитися до фольклору різних народів під час фестивалю «Етновир». Практично всі шкільні канікули літні у Львові триває культурно-мистецький проект «Літо на Ринку», під час якого молодь і діти залучаються до творчої, спортивної та культурного життя стародавнього міста. Можете бути впевнені, що дитячі канікули у Львові влітку будуть не тільки неймовірно цікавими (тут творилася історія рідної країни), але й зовсім не втомливими (в дивно зеленому місті атмосфера не буває задушливої ніколи).

Путівки на літні канікули до Львова
Путівки на літні канікули до Львова

   Ах, ці довгоочікувані літні канікули! Всі ми пам'ятаємо, з яким нетерпінням ми їх чекали в школі. Так зробіть же своїм дітям подарунок за гідне закінчення чергового шкільного курсу: купіть їм путівки на літні канікули до Львова! Подорож всім класом не тільки ще більше зміцнить відносини між дітьми, але і дозволить їм побувати в місті, яке чекає на своїх гостей, щоб поділитися таємницями і легендами. Компанія Бі Тревел пропонує організувати відмінний відпочинок для дітей, якщо ви ще не вирішили, де провести літні канікули в цьому році.

Тури на літні канікули у Львів
Тури на літні канікули у Львів

    На Бі Тревел можна вже сьогодні бронювати тури на літні канікули у Львові. Ви можете відправитися цілим класом в місто, де вас чекає дивовижний світ казок і легенд, де готують справжній шоколад, і ви можете побачити весь процес своїми очима! Дитячі літні канікули повинні проходити весело, і ніхто не сказав, що кращий спосіб оздоровити дитину - це відправити її на місяць на виснажливе сонце півдня. Так що, вибираючи, куди поїхати на літні канікули, не скидайте з рахунків Львів та його околиці, адже цей регіон славиться не тільки величезною кількістю пам'яток, але і відмінною екологією.

Тури на шкільні канікули до Львова
Тури на шкільні канікули до Львова

    Якщо не знаєте, куди відправити своїх чад на шкільні канікули, літні або весняні, не роздумуйте! Замовляйте на Бі Тревел дитячі тури на шкільні канікули у Львові і для ваших малюків буде розроблена спеціальна програма. У неї менеджери Бі Тревел включать такі екскурсії по місту і околицям, які будуть цікаві дітям. Перша половина дня може бути зайнята пізнавальними заходами, візитами в музей або на виставки, а в другій половині дня діти можуть вирушити в аква парк або покататися на чудо-бусі. Дитячі канікули у Львові, організовані співробітниками Бі Тревел будуть веселими та цікавими!