Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Львів відкритий для туристів

По Львову на автомобілі

Ця екскурсія буде для Вас своєрідною мандрівкою у давню історію Львова.

Пивна екскурсія

Ви побачите Львівську пивоварню, Музей пивоваріння, відкритий в день 290-ї річниці з дня заснування пивоварні, львівський пивний трамвайчик.

Історія міста «нетверезими очима»

Дізнайтеся місто зсередини-відвідайте найбільш резонансні ресторації нашого міста!

   

Львів - це місто з багатою історією, культурою та архітектурою, Львів подарував країні багато талановитих і знаменитих людей. Цілий рік Львів відкритий для туристів, охочих більше дізнатися про історію, традиції та культуру древнього міста. В Україні важко знайти місто, яке було б більш привабливим. Львів для туристів пропонує не тільки екскурсії численними пам'ятками цього чудового міста, а й затишні кафе з дуже смачною кавою і найуважнішим персоналом.

Мандрівникам, які вважають за краще оглядати місто з екскурсоводами пропонується оренда двоповерхового автобуса для туристів, в яких пасажирів супроводжує екскурсовод, і присвячує їх у давні таємниці міста Лева. Однак, знайомитися з цим стародавнім містом можна і самостійно, оскільки вказівники для туристів у Львові перебувають практично на кожній вулиці, що значно полегшує пошук тих чи інших цікавих мандрівникові об'єктів.

З кожним роком Львів є більш зручним для туристів: з'являються нові готелі і хостели, відкриваються нові заклади для харчування, кафе, музеї та багато іншого.

Іноді складається враження, що Львів для туристів просто створений: стародавні будинки, затишні вулички, численні фестивалі, музеї, парки, театри і клуби так і манять до себе мандрівників не тільки з України, а й з багатьох європейських країн. Кожен куточок цього міста зберігає в собі безліч таємниць древніх епох, які так прагнуть пізнати туристи які приїжджають сюди.