Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Культура Львів. Культурне життя Львова. Культурна програма

Львів по праву називають туристичною столицею України, і заслужило цю назву місто не тільки завдяки своїм історичним та архітектурним пам'яткам, а й культурі. Культура Львова, яка складалася століттями і являє собою сукупність матеріальних і духовних цінностей, сьогодні є маркером всієї української культури. Формувалося культурне життя Львова з національних традицій українців і поляків, вірмен та євреїв, німців та австрійців, які проживали в місті, тому має неповторний багатонаціональний колорит. Міська культура Львова сьогодні проявляється в привітності львів'ян, їх гостинність. Візитною карткою цієї культури є ставлення співробітників туристичних фірм до туристів, що відвідали їхнє місто, в якісному їх обслуговуванні. Культурний Львів - це півсотні музеїв, 8 театрів, 16 галерей, безліч концертних залів і клубів. Клубна культура Львова є невід'ємною частиною всього його культурного життя, так як в даний час клубні вечірки відвідує все більша кількість жителів міста і його гостей. Щороку культурна програма Львова містить таку кількість заходів, якої вистачило б на кілька міст: свято Пампуха, День Батяра, свято сиру та вина, фестивалі кави та пива, фестиваль «Етновир», театральний фестиваль «Золотий Лев» та ін Львівські новини культури змінюються так швидко, як картинки з скелець в дитячому калейдоскопі. А раз так, потрібно знайти того, хто знає все про культуру у Львові. Співробітники туристичної компанії «Бі Тревел» щодня знайомлять гостей свого рідного міста з його пам'ятками та культурними подіями, тому у них завжди в наявності найактуальніша інформація про новини культури і туризму міста Львова. Звернувшись до менеджерів фірми або відвідавши її сайт, ви зможете дізнатися новини культури Львова що Вас зацікавлять у вибраний період часу.

Клубна культура Львова

    Актуальна інформація про новини культури і туризму міста Львова представлена на сайті туристичного агентства Бі Тревел. Ви можете не тільки забронювати будь-який вид туру до Львова, а й приурочити його до одного або кількох культурним заходам міста. Рафінована клубна культура Львова зацікавить старшу частина туристів, адже клубні напрямки у Львові представлені і джаз модерном, і фрістайлом, і брейкдансом, і безліччю інших напрямів в танцях. Міська культура Львова - насичена і самобутня, привертає все більшу кількість гостей міста і туристи із задоволенням користуються можливістю приїхати до Львова не тільки для екскурсійних цілей.

Культурна програма Львова

    Якщо вас цікавить не тільки історія, а й культура, Львів представляє прекрасний об'єкт для вивчення. Всі новини культури у Львові ви можете дізнатися з афіші на сайті Бі Тревел, в якій відображені події міського та міжнародного масштабу, що проходять у місті. Культурна програма Львова протягом року насичена і цікава, тут проходять фестивалі і конкурси, концерти і виставки різних спрямувань. Щоб детальніше спланувати свою відпустку, ви можете дізнатися все про культуру у Львові на сайті Бі Тревел.

Культурний Львів

    Як вибрати час приїзду до Львова за путівкою так, щоб потрапити на одне, а краще, кілька, культурних заходів, що регулярно проходять у Львові? Для цього можна заглянути на сайт компанії Бі Тревел і переглянути анонси культурного життя Львова. Про більшість подій, котрі доведеться в майбутньому пережити Львову протягом року, ви можете дізнатися з афіші Львова, і забронювати тур на Бі Тревел на період заходів, які вас цікавлять найбільше. Культурний Львів веде насичене життя: жодного місяця у році не проходить без міських свят або фестивалів - міжнародних або місцевого масштабу.