Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Корпоративні поїздки до Львова. Корпоративні тури

Політ на літаку Львів
Політ на літаку

Оглядовий політ навколо Львова ( 30 хв. )

Маршрут замками Львівщини (Олесько, Золочів, Підгорецьк, Почаїв тощо (40-60 хв.)

Львів-Трускавець (джерела лікувальних вод) з посадкою у Дрогобичі (40-45хв.)

Львів-Славськ (Карпати)-Львів (40-60хв.)

Бі Тревел рекомендує
Цікаві львівські кнайпи

В кнайпах Ви будете мати можливість продегустувати настоянки і фірмові блюда.

Бі Тревел рекомендує
Три дні, три різні враження ...
Бі Тревел рекомендує

Корпоративні тури у Львів. Групові поїздки

   

На сьогоднішній день всім керівникам відомо, що для поліпшення атмосфери в колективі потрібно час від часу організовувати корпоративні поїздки до Львова чи інші цікаві міста. Варто відзначити, що найбільшою популярністю серед клієнтів туристичного агентства Бі Тревел користуються саме екскурсійні корпоративні поїздки до Львова. Адже, відправившись всім колективом у Львів, співробітники отримую чудову можливість не тільки поспілкуватися один з одним у неофіційній обстановці, налагодити давно натягнуті стосунки з керівництвом, але і насолодиться старовинною архітектурою, погуляти стародавніми вуличками і побачити численні музейні експонати. Замовляючи корпоративні тури до Львова в турагенції Bee Travel, керівник або будь-хто інший, який займається організацією корпоративних поїздок, співробітник, може бути на сто відсотків упевнений, що все пройде саме так, як було заплановано заздалегідь. Своїм корпоративним клієнтам ми організовуємо проживання у найкращих готелях Львова, обіди або вечері в кращих закладах, при необхідності надаємо трансфер із залізничного або автовокзалу, а також проводимо захоплюючі екскурсії містом Лева. Якщо ви бажаєте організувати поїздку спільно з іншою компанією, наприклад, з вашими партнерами по бізнесу, і вас цікавлять групові корпоративні тури до Львова, можете також сміливо звертатися в туристичне агентство Бі Тревел. Наші менеджери знайдуть для вас готель у зручному місці з необхідною кількістю вільних номерів, а якщо знадобиться, то і з конференц-залом, рестораном та іншими зручностями.

Екскурсійні поїздки до Львова
Екскурсійні поїздки до Львова

   Для клієнтів компанія Бі Тревел пропонує організацію групових корпоративних турів. Ви можете забронювати готель або приватні апартаменти, замовити трансфер і вибрати кращі ресторани з національною кухнею, потрапити на захоплюючу екскурсію по місту і його околицях. Одним словом, екскурсійні корпоративні поїздки, організовані турагентством Бі Тревел, можуть стати дуже цікавими і пізнавальними, веселими і комфортними.

Корпоративні тури до Львова

   Чим вигідні корпоративні тури до Львова, які можна замовити в турагенції Бі Тревел? Звичайно ж, в першу чергу, максимальними знижками на групові поїздки: адже проведення екскурсії для групи коштує значно дешевше індивідуальної. По-друге, корпоративним клієнтам пропонуються пільгові умови: можна організувати трансфер, замовити автобус для екскурсій за місто, забронювати віп-зал в ресторані або цілий день в аква-парку. Подумайте, чому б вам не скористатися такою винятковою можливістю?

Організація корпоративних поїздок до Львова

   Компанія Бі Тревел пропонує організацію корпоративних поїздок до Львова. Нехай відвідування міста стане для вашого колективу справжнім святом, адже для цього є все необхідне. Ви зможете не тільки отримати акційну знижку на корпоративні поїздки до Львова, а й замовити кращі готелі, найцікавіші екскурсії, індивідуального гіда, транспорт та інші необхідні послуги. Менеджери Бі Тревел візьмуть на себе організацію дозвілля ваших співробітників, покажуть найвідоміші пам'ятки Львова, запропонують візит в кращі кав'ярні та найпопулярніші ресторани.