Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Активний корпоративний відпочинок у Львові

Політ на літаку Львів
Політ на літаку

Оглядовий політ навколо Львова ( 30 хв. )

Маршрут замками Львівщини (Олесько, Золочів, Підгорецьк, Почаїв тощо (40-60 хв.)

Львів-Трускавець (джерела лікувальних вод) з посадкою у Дрогобичі (40-45хв.)

Львів-Славськ (Карпати)-Львів (40-60хв.)

Бі Тревел рекомендує
Цікаві львівські кнайпи

В кнайпах Ви будете мати можливість продегустувати настоянки і фірмові блюда.

Бі Тревел рекомендує
Три дні, три різні враження ...
Бі Тревел рекомендує

   

   Як не крути, на роботі людина проводить більшу частину свого життя, тому так важливо, щоб робочий колектив був доброзичливим, згуртованим і надійним. Але само по собі перетворення групи людей в колектив не станеться, над цим треба попрацювати. І найприємнішим способом досягнення цієї мети є корпоративний відпочинок у Львові. Недарма, прозорливі керівники влаштовують корпоративні вечірки, психологічні тренінги та подорожі. Незалежний туроператор «Бі Тревел» пропонує, поєднавши приємне з корисним, організувати для вашої фірми чи компанії корпоративний відпочинок у Львові. Спільне милування красотами міста, колективний захоплюючий тур по кнайпах, як не можна краще виконає поставлене завдання створення здорового мікроклімату і командного духу в компанії. Організація корпоративного відпочинку у Львові включає проведення спортивних заходів та квестів, поїздок по святих місцях, відвідування релігійних, національних і місцевих свят, фестивалів та інше.

   Для вашого корпоративного відпочинку туроператор «Бі Тревел» забронює готелі, забезпечить екскурсійний транспорт і трансфери. За вашим бажанням може бути організований активний корпоративний відпочинок у Львові або релаксуючий. Для активного відпочинку пропонуються піші походи в гори, велопробіги, сплави на плотах і байдарках по гірських річках. Дуже популярним видом корпоративного відпочинку сьогодні є квести. Ця командна гра вашої компанії у Львові буде включати і екскурсійну програму, та програму самого квесту і, як завершальний акорд симфонії вашого відпочинку - банкет. Для шанувальників зеленого туризму «Bee Travel» може організувати незабутній корпоративний відпочинок на природі. Який корпоративний відпочинок у Львові ви б не вибрали, у виграші буде точно ваша компанія.

Поїздки колективом до Львова
Поїздки колективом до Львова

   Зробіть перший крок, зруйнуйте традиції, додайте в своє життя креативу: замовте корпоративний відпочинок у Львові, а не задовольняйтеся, як звичайно, поїздкою своїм колективом за місто або в найближчий ресторан. Навіть якщо у вас є всього пара днів вихідних, агентство Бі Тревел розробить спеціально для вас насичену екскурсійну програму, і ваш активний корпоративний відпочинок у Львові буде кращим в історії вашого колективу.

Активний корпоративний відпочинок у Львові

    Активний корпоративний відпочинок у Львові можна замовити на вихідні дні. Звичайно, ви не зможете за цей час побувати в усіх музеях, замках, монастирях, парках. Але побачити самі головні визначні пам'ятки, відчути дух сучасного Львова, цілком можна встигнути за уікенд. Тому корпоративний відпочинок у Львові може бути не тільки корисним для згуртування колективу, а й дуже пізнавальним. Насичений і цікавий план корпоративного відпочинку у Львові вам може запропонувати турагентство Бі Тревел.

Організація корпоративного відпочинку у Львові

   Останнім часом стало ознакою хорошого тону проводити вихідні дні в компанії своїх колег і співробітників. Корпоративний відпочинок на природі, спільні екскурсійні поїздки, колективні дні народження та професійні свята на виїзді - все це може запропонувати турагентство Бі Тревел. Організація корпоративного відпочинку у Львові - це можливість не тільки провести час у колі своїх однодумців, а й відкрити для себе незвідані «далі»: адже Львів є найбільшим туристичним центром Західної України і, якщо ви ще не були в стародавній столиці Галичини, це потрібно терміново виправити.