Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Активний корпоративний відпочинок у Львові

Цікаві львівські кнайпи

В кнайпах Ви будете мати можливість продегустувати настоянки і фірмові блюда.

Бі Тревел рекомендує
Три дні, три різні враження ...
Бі Тревел рекомендує
Політ на літаку Львів
Політ на літаку

Оглядовий політ навколо Львова ( 30 хв. )

Маршрут замками Львівщини (Олесько, Золочів, Підгорецьк, Почаїв тощо (40-60 хв.)

Львів-Трускавець (джерела лікувальних вод) з посадкою у Дрогобичі (40-45хв.)

Львів-Славськ (Карпати)-Львів (40-60хв.)

Бі Тревел рекомендує

   

   Як не крути, на роботі людина проводить більшу частину свого життя, тому так важливо, щоб робочий колектив був доброзичливим, згуртованим і надійним. Але само по собі перетворення групи людей в колектив не станеться, над цим треба попрацювати. І найприємнішим способом досягнення цієї мети є корпоративний відпочинок у Львові. Недарма, прозорливі керівники влаштовують корпоративні вечірки, психологічні тренінги та подорожі. Незалежний туроператор «Бі Тревел» пропонує, поєднавши приємне з корисним, організувати для вашої фірми чи компанії корпоративний відпочинок у Львові. Спільне милування красотами міста, колективний захоплюючий тур по кнайпах, як не можна краще виконає поставлене завдання створення здорового мікроклімату і командного духу в компанії. Організація корпоративного відпочинку у Львові включає проведення спортивних заходів та квестів, поїздок по святих місцях, відвідування релігійних, національних і місцевих свят, фестивалів та інше.

   Для вашого корпоративного відпочинку туроператор «Бі Тревел» забронює готелі, забезпечить екскурсійний транспорт і трансфери. За вашим бажанням може бути організований активний корпоративний відпочинок у Львові або релаксуючий. Для активного відпочинку пропонуються піші походи в гори, велопробіги, сплави на плотах і байдарках по гірських річках. Дуже популярним видом корпоративного відпочинку сьогодні є квести. Ця командна гра вашої компанії у Львові буде включати і екскурсійну програму, та програму самого квесту і, як завершальний акорд симфонії вашого відпочинку - банкет. Для шанувальників зеленого туризму «Bee Travel» може організувати незабутній корпоративний відпочинок на природі. Який корпоративний відпочинок у Львові ви б не вибрали, у виграші буде точно ваша компанія.

Поїздки колективом до Львова
Поїздки колективом до Львова

   Зробіть перший крок, зруйнуйте традиції, додайте в своє життя креативу: замовте корпоративний відпочинок у Львові, а не задовольняйтеся, як звичайно, поїздкою своїм колективом за місто або в найближчий ресторан. Навіть якщо у вас є всього пара днів вихідних, агентство Бі Тревел розробить спеціально для вас насичену екскурсійну програму, і ваш активний корпоративний відпочинок у Львові буде кращим в історії вашого колективу.

Активний корпоративний відпочинок у Львові

    Активний корпоративний відпочинок у Львові можна замовити на вихідні дні. Звичайно, ви не зможете за цей час побувати в усіх музеях, замках, монастирях, парках. Але побачити самі головні визначні пам'ятки, відчути дух сучасного Львова, цілком можна встигнути за уікенд. Тому корпоративний відпочинок у Львові може бути не тільки корисним для згуртування колективу, а й дуже пізнавальним. Насичений і цікавий план корпоративного відпочинку у Львові вам може запропонувати турагентство Бі Тревел.

Організація корпоративного відпочинку у Львові

   Останнім часом стало ознакою хорошого тону проводити вихідні дні в компанії своїх колег і співробітників. Корпоративний відпочинок на природі, спільні екскурсійні поїздки, колективні дні народження та професійні свята на виїзді - все це може запропонувати турагентство Бі Тревел. Організація корпоративного відпочинку у Львові - це можливість не тільки провести час у колі своїх однодумців, а й відкрити для себе незвідані «далі»: адже Львів є найбільшим туристичним центром Західної України і, якщо ви ще не були в стародавній столиці Галичини, це потрібно терміново виправити.