Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Конференц сервіс у Львові. Конференц-туризм у Львові. Пошук та організація

   Сучасні керівники, які думають про постійний розвиток компаній і фірм, використовують корпоративи, інтенсив-туризм і конференц-туризм в якості потужних важелів досягнення цієї мети. І психологи стверджують, що дуже плідним буває саме виїзне навчання співробітників, коли всіх увага зосереджується на процесі отримання нових знань. Це може бути не лише наукова конференція, на яку збираються співробітники однієї компанії, але і бізнес-конференція, участь в якій можуть брати також представники вітчизняних та зарубіжних фірм-партнерів.

   Один з найбільш європейських міст Україні, її туристична столиця, як не можна краще підходить для проведення таких заходів. Тут, в оточенні історичних і культурних пам'ятників, в безпосередній близькості від мінеральних і гірськолижних курортів ідеально проходить неофіційна частина таких ділових зустрічей. Конференц-туризм у Львові - одна з сфер діяльності туристичної компанії «Бі Тревел», тому організацію конференції, пошук та оренду відповідного конференц-залу слід довірити саме її співробітникам.

   Володіючи самою вичерпною інформацією про конференц-сервісі у Львові, менеджери «Бі Тревел» підберуть для вашої ділової зустрічі конференц-зал, який буде ідеально відповідати вашим вимогам: територіальне розташування, кількість місць і дизайн залу, наявність необхідної орг-техніки, доступ до Інтернет, різні форми зв'язку та ін. Наша туристична фірма подбає також про організацію зустрічі учасників заходу, про розміщення їх у готелі та висококласний кейтерінг.

Організація конференцій у Львові

   Що являє собою конференц-туризм у Львові? По-перше, це можливість орендувати через компанію Бі Тревел технічно обладнані конференц зали, розраховані на ту кількість ваших партнерів, які братимуть участь в корпоративній зустрічі чи семінарі. Крім того, це - бронювання столиків у ресторанах за вашим вибором. По-третє, це замовлення готелів та трансферу. І, звичайно ж, це організація цікавого дозвілля і розваг. Звертайтеся з питань організації конференцій, семінарів та ділових зустрічей у Львові з вашими партнерами в компанію Бі Тревел, і ваші поїздки будуть не тільки ефективними в сенсі бізнесу, а й цікавими.

Конференц туризм у Львові

    Конференц туризм у Львові вже давно завоював свою нішу в туристичному бізнесі тому, що місто, як не можна краще підходить для організації корпоративних заходів. Ідеальне поєднання можливостей для відпочинку і роботи дозволяє компанії Бі Тревел пропонувати корпоративним туристам кращі конференц зали та найцікавіші екскурсії. Якщо ви також вирішили організувати виїзну сесію чи семінар у Львові, пошук та оренду залу візьмуть на себе менеджери Бі Тревел.

Конференц сервіс у Львові

   Організація виїзних семінарів, надання технічно обладнаних приміщень для проведення конференцій або майстер-класів, організація корпоративного відпочинку - все це входить в сферу діяльності компанії Бі Тревел. Діловий туризм вже давно є одним з аспектів роботи туристичні агенції, і, якщо вам потрібна допомога в організації корпоративного відпочинку та надання повного пакету послуг у рамках конференц сервісу у Львові, ласкаво просимо на Бі Тревел.