Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Конференц зал у Львові. Оренда конференц залу, пошук та організація

   В даний час туризм переживає період, коли з'являються і стають дуже популярними нові його види. Наприклад, сьогодні особливий попит мають бізнес-тури і інтенсив-тури, які передбачають поєднання корпоративного відпочинку та вирішення ділових питань. Одним з різновидів ділового подорожі є проведення конференцій та бізнес-семінарів, адже не дарма вважають, що виїзне навчання значно ефективніше. Львів - місто, яке може запропонувати своїм гостям не тільки незабутні екскурсії, а й можливість проведення бізнес-зустрічей з українськими та зарубіжними колегами (до кордону з Польщею всього 70 км), різних тренінгів та навчальних семінарів.

  Організація такого заходу, пошук і оренда приміщення для його проведення не представляють у Львові ніякої складності. Потрібно тільки визначитися з розташуванням конференц-залу у Львові, його місткістю, необхідним обладнанням та бажаним конференц-сервісом. А після цього можна доручити оренду конференц-залу у Львові туристичної компанії «Бі Тревел». На її сайті ви зможете знайти значний список конференц-залів Львова, один з яких обов'язково задовольнить всім вашим вимогам. Якщо вам захочеться організувати ділову зустріч за містом, ближче до якого-небудь туристичного об'єкту або вибраного вами готелю, ви можете замовити конференц-зали і в передмістях Львова.

   Конференц зали Львова відрізняються своїм виглядом (класичний, характерний для великої площі, і зал маленькій площі для більш демократичних переговорів), а також дизайном (романтичний стиль або стиль техно). В якості технічного обладнання конференц-залу можуть бути використані екрани, проектори, фліп-чарти, мікрофони і аудіосистеми, і, звичайно, кондиціонери для комфортної роботи учасників.

   Замовляючи конференц-зал у Львові, ви можете сплатити потрібну вам кількість часу перебування: кілька годин, день або кілька днів, а також подбати про каву-брейк, фуршети або комплексні обіди для ваших колег.

Перелік конференц залів Львова

   Залежно від напрямку діяльності компанії і кількості учасників виїзного семінару компанія Бі Тревел надасть можливість орендувати технічно обладнаний конференц зал. Ви можете самостійно знайти в режимі онлайн перелік конференц залів Львова і через Бі Тревел замовити будь-який з них на зручний вам час. Для оренди приміщень для проведення конференцій та бізнес-семінарів вам потрібно заздалегідь звернутися в компанію Бі Тревел, і ви зможете не тільки активно попрацювати, а й цікаво відпочити, якщо замовите екскурсії та розваги для учасників семінару.

Зустрічі партнерів та проведення семінарів у Львові

    Бізнес-тури у Львів і корпоративні поїздки, зустрічі партнерів та проведення семінарів - проведення всіх цих заходів вимагає оренди конференц залів. У Львові для вас можуть забронювати конференц зал для будь-якої кількості учасників. Організація вечері в ресторані, виїзного семінару за місто, пошук і оренда кращих готелів міста - всі ці турботи на себе бере туристичне агентство Бі Тревел.

Оренда конференц залу у Львові

   Діловий туризм вже давно став нормою життя для бізнесменів і тому туристичне агентство Бі Тревел пропонує для проведення семінарів, тренінгів, майстер-класів оренду конференц залу у Львові. Іноді в ділову поїздку вирушає цілий штат співробітників або велика група, і для них Бі Тревел може забронювати потрібну кількість номерів у готелі та конференц зал. Львів - це унікальне місце, яке має в своєму розпорядженні усі умови для ділових переговорів та зустрічей, та проведення корпоративів, і для відпочинку і розвагам. Успіх від ділової поїздки, зміцнення колективу, поліпшення атмосфери в ньому залежить неабиякою мірою від того, як ви проведете свою корпоративну поїздку. Можете розраховувати на турагентство Бі Тревел, яке може не тільки надати конференц зал у Львові, а й організувати розваги для вас.