Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Організація конференцій у Львові. Пошук та оренда конференц залу. Проведення конференції

У будь-яких компаніях або фірмах, які дбають про свій імідж та репутацію, регулярно проводяться конференції, що є одним з інструментів збільшення престижності організації. Останнім часом дуже популярними стали виїзні конференції, під час яких не тільки вирішуються бізнес-завдання, а й організовується корпоративний відпочинок співробітників. Одним з найбільш зручних і престижних місць проведення таких конференцій є Львів. Місто, відомий своєю гостинністю, дуже багато робить для розвитку всіх видів туризму взагалі, і конференц-туризму зокрема. Конференції у Львові можуть організовуватися практично в кожному готельно-ресторанному комплексі та торгово-офісному центрі. Близькість європейського кордону, зручна автомобільна та залізнична транспортна розв'язка, аеропорт, який приймає лайнери з міст України та Європи, зробили можливим проведення наукових, бізнес і прес-конференцій вітчизняних компаній, а також і міжнародних конференцій. Але, щоб наукова конференція пройшла на належному рівні, потрібно продумати її підготовку та проведення до дрібниць. Організацію конференцій у Львові краще всього довірити фахівцям, які відмінно знають місто і його конференц-сервіс. Такими професіоналами є співробітники туристичної компанії «Бі Тревел», які знають практично всі про підготовку проведення конференцій у Львові. Їм можна довірити рішення буквально всіх питань, починаючи із зустрічі учасників та їх розміщення в готелі, закінчуючи організацією харчування (кава-брейки, фуршети, банкети, барбекю, святкові вечері і ін.). Менеджери фірми виберуть для вашої бізнес-конференції зал потрібного розміру і відповідного дизайну, подбають про транспорт, який буде доставляти учасників до залу і до готелю, забезпечать захід канцелярськими товарами та сувенірною продукцією з атрибутикою, відповідної форуму. Особливу увагу буде приділено технічному забезпеченню IT-конференції, для якої буде підготовлена будь-яка організаційна, комп'ютерна, відео - та аудіоапаратура. Ну, а оскільки, організація туризму - це улюблене заняття співробітників «Бі Тревел», вашій компанії після конференції у Львові буде запропонований будь-який вид відпочинку на вибір.

Бізнес конференції у Львові

    Напрямок та тема наукової конференції не може змінити спектр необхідних для її організації заходів. Будь-які бізнес конференції у Львові, на які приїжджають гості з інших міст і країн, вимагають чіткої організації: доставки людей і багажу з аеропорту, бронювання номерів у готелях, замовлення столиків у кафе або ресторанах. Всі ці послуги пропонує туристична компанія Бі Тревел, партнерами якої є компанії-перевізники, власники приватних готелів і ресторанів. Конференції з економіки або присвячені музиці, медицині або літературі, фізкультури або it конференція пройдуть з успіхом, якщо ви вирішите всі організаційні питання за допомогою Бі Тревел заздалегідь.

Замовляйте організацію конференцій у Львові

    Хочете, щоб ваша ділова зустріч пройшла на найвищому рівні? Тоді замовляйте організацію конференцій у Львові компанії Бі Тревел, яка має досвід у проведенні таких заходів. Для проведення успішної конференції у Львові будуть заброньовані готелі для гостей, замовлені ресторани для ланчів і вечері, розроблені спеціальні екскурсійні програми. Досвід вирішення організаційних питань (трансфер, поселення, харчування, дозвілля, розваги) в розрізі міжнародних конференцій або зустрічей регіонального масштабу дозволяють компанії Бі Тревел пропонувати послуги найвищого рівня. Прес конференція, технічна рада, зустрічі директорів, семінари та майстер-класи - захід будь-якого рівня Бі Тревел зможе організувати на «відмінно».

Конференції у Львові

    Конференції, що проходять у Львові, вимагає не тільки зустрічі учасників в аеропорту або на залізничному вокзалі, але і розміщення їх у готелях, організацію харчування, бронювання залів, обладнаних спеціальною технікою. Конференції у Львові, підготовлені компанією Бі Тревел, проходять на вищому рівні, адже турагентство має унікальний досвід роботи з великими групами приїжджих. Ви можете скористатися послугами туристичного агентства, якщо намічена ваша конференція на Львів. У цьому випадку ви отримаєте не тільки задоволення від ефективної роботи під час конференції, а й задоволення від прогулянок по місту з екскурсоводом.