Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Коли у Львові свята та фестивалі ? Всі святкують ....

   

    Як відомо, Львів - це місто, в якому фестивалів та міських свят більше, ніж в будь-якому іншому. Більше того, на багато з них, наприклад, на фестивалі пива чи шоколаду, джазу або вина - приїжджають спеціально, запланувавши свою відпустку на час свята. Як дізнатися, коли у Львові святкують день сиру або пампуха, коли до Львова з'їжджаються любителі книг і декоративно-прикладного мистецтва? Звичайно ж, з достовірних джерел на сайті туристичної компанії Бі Тревел. Тут не тільки можна в будь-який час дізнатися, коли стартують у Львові фестивалі театрального мистецтва або дитячої творчості, але і забронювати тур на цей період. Адже, якщо ваша поїздка співпаде з часом, коли Львів святкуватиме, програма туру буде ще більш насиченою і цікавою.

   До традиційних оглядових або тематичних екскурсій додасться можливість взяти участь у феєричній і яскравій події, поринути з головою в атмосферу загальної радості і захоплення, безпосередності і веселощів. Так, наприклад, коли у Львові святкують день пива, скуштувати його з'їжджаються шанувальники сього благородного стародавнього напою з усієї України і з сусідніх країн. І не дивно, адже, по-перше, львівське пиво відоме у всьому світі, по-друге, тут його готують за традиційними рецептами, і, по-третє, у Львові є справжні ресторани-пивоварні. Тому, якщо серед вас є гурмани, які знають толк в пиві і вміють по-справжньому оцінити гармонію його смаку, ласкаво просимо в місто в ті дні, коли до Львова свято приносить море пива і позитивних емоцій від його дегустації.

Коли у Львові свята

    До речі, ми можемо вас запевнити, що, не дивлячись на величезну чисельність туристів на Дні пива у Львові ви не побачите брудних вулиць, сміття під парканами, а також нетверезих осіб, які могли би образити гідність жителів і гостей міста. Львів славиться своєю культурою та гостинністю, можливо, тому й туристи, приїжджаючи в місто, намагаються відповідати його традиціям. Заходьте на сайт Бі Тревел, де розклад програм святкування у Львові відомо вже на початку року і включає в себе детальні програми намічених фестивалів та міських заходів. Приїжджайте, і ви не пошкодуєте про свій візит. Відвідайте столицю Західної України, коли у Львові день міста; побувайте в нашій «туристичній Мецці» в дні різдвяних і новорічних свят; приїжджайте в стародавній Лемберг на етно-фестиваль; візьміть участь у фестивалі театрального мистецтва, який щорічно проходить в колишній столиці Галичини; покуштуйте кращої кави і шоколаду на святах, присвячених цим дивним і улюбленим всіма десертів - і ви зрозумієте: Львів може бути таким різним, але однаково прекрасним у будь-якому прояві, навесні і взимку, в спекотний літній день і в прохолоді осені, в будні і свята.